Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti aggódnátok a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti aggódnátok a helyemben a lány miatt?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy ideje egy lánnyal, nagyon érdeklődő, édes, és érezhetően fontos vagyok neki, viszont most a sokadik randit mondta le, amiért nagyon összevesztem vele. Ez volt tegnap este, akkor nagyon veszekedtem vele, de mindenre reagált, aztán leléptem, de most nem ír vissza... Összezördültünk már párszor, de MINDIG reagált... Ti aggódnátok? Lehetséges, hogy valami baj történt vele? Felhivjam szerintetek telefonon?
2017. aug. 6. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És miért mondta le? Mondott helyette másik időpontot?


Vagy lehet, hogy csak tesztelget, hogy meddig vagy hajlandó elmenni érte? Ha ez valóban így van, akkor ne is foglalkozz vele.

2017. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Valószínűleg nem vagy fontos neki.
2017. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak jatszadozik veled.
2017. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak szórakozik veled, ha nem adott magyarázatot és nem javasolt új időpontot.

Nincs neki semmi baja, ezt akarta elérni, hogy rajta járjon az eszed. Ha annyira fontos lennél, nem viselkedne így veled, csak polírozza az egóját. Baromi gyerekes.

2017. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesz komolyan.Szerintem ez felejtős.
2017. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Én a helyedben személyesen mennék el hozzá egy doboz bonbonnal meg egy szál virággal, és megbeszélném a dolgokat.
2017. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Uuuu. Volt ilyen pasi aki ugyanezzel ba.szott át. Menekülj most azonnal!!!!!!
2017. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!