Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden hétvégét a páromnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden hétvégét a páromnál töltök, és megengedhetem magamnak. Akkor illik beszállni neki a rezsi költségbe?

Figyelt kérdés
Ugye mikor nála vagyok, a kajámat magam állom, a buszt saját magam fizetem, és eddig egy fillért se adtam neki be, hogy ha nála vagyok vizet használok, ugye zuhanyzom, mosdót használok +4 liter vizet iszom kb. naponta...
2017. aug. 6. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutna sem felajánlani, hogy beszállok, a másik oldalról meg elkérni ennyi miatt pénzt, lol.
2017. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha együtt laktok, akkor evidens, persze. De hétvégi látogatásoknál? :D Nevetséges...:D
2017. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem!!!!!!
2017. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell beadnod, ugyanígy töltök én is az én páromnál egy hétvégét, sose kért semennyit.

Esetleg egy kérdést felé megér, de szerintem ő sem szeretne pénzt érte, örül, hogy vendégül láthat 🙂

2017. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Micsoodaaa? Nem fízeeteed ki nekije a fürdővized? Exszem már anyázna.Hej micsoda nőkkel hozott engem össze a sors. :D Asziszed ingyé dekkolsz nála he? Még ha ő is hívott magához vendégségbe úgy,hogy előre tisztázta nem köll rezsibe beszállni mert az nagyon fillérbaxás lenne meg milyen dolog lenne mán a cerelmetes vendégtül elkérni a wc lehúzás árát azért utólag csak a qrv. anyámat ,hogy nem fizetek neki ,hogy ott vagyok nála :D
2017. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BlackSword ***** válasza:
Hát most komolyan, ha csak nem órákig engeded a vizet, csak zuhizol naponta kétszer az sem több -nagyon felfelé kerekitve 1,5m3-nél... Az meg Ugye senkitbbem vág földhöz
2017. aug. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha hajat mosok, akkor néha 1-2 órát is használom.

+ ugye a laptopom vagy a telefonom folyton a töltön van.

2017. aug. 7. 09:02
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, megkérdezheted, de ha ő nem vetette fel, inkább vásárloj hozzávalókat és főzz neki egy isteni vacsit, süss egy sütit, vigyél neki csokit vagy sört vagy amit szeret.
2017. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez szükséges lenne, ezek nem jelentenek nagy költségeket. Szerintem furcsállná, ha megkérdeznéd, nekem legalábbis sosem jutna ez eszembe.
2017. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez miféle kapcsolat, hogy együtt vagytok hétvégén és külön kajáltok? Vagy az hogy van?
2017. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!