Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elviselni a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni a barátomat, ha megjön a menzeszem?

Figyelt kérdés

Amikor menstruálok szó szerint elviselhetetlen vagyok és nem, nem azért,mert hisztizek és kiabálok. Nagyon durván görcsölni szoktam az első 2 napban és olyankor csak feküdni szeretnék, egyedül lenni, ne szóljon hozzám senki semmit, de tényleg még csak egy "sziát" sem. Nagyon utálom is ezt az időszakot havonta, mert ugye kellemetlen is, macerás, hamar cserélnem kell tampont annyira erős...na ilyenkor egy hétre haza szoktam menni a szüleimhez, mert ott csak anyám van és a kis tesóm. Konkrétan nem bírom elviselni a barátomat, nem szeretem ha hozzám ér, megpuszil, de ha egy légtérben vagyunk azt sem szeretem olyankor hiàba nem szól hozzám vagy nem ér hozzám. Viszont másfél éve amióta együtt vagyunk..havonta ezért haza futkározok.....és a barátom nagyon dühös már. Pedig tudja,hogy mi a baj és nem is máshova megyek olyankor. Kb 6-7 napot vagyok a szüleimnél olyankor. A munkàba onnan megyek és utána csönd,nyugalom, és egyedül lehetek. A párom tegnap beszélt velem és azt mondta neki ez nem jó így már nagyon unja, sokalja az egy hét külön létet. És olyankor telefonon se keressen, mondtam neki,hogy nincs kedvem, erőm, hagyjon, teljesen nyügős leszek, nem tud érdekelni semmi és senki. Sajnálom,hogy a barátom ezért neheztel rám, de ezt miért nem érti meg? Màr többször is veszekedett velem ez miatt és tegnap ugyan ezért ismét. Szerintetek mi lehet a megoldàs? :(


23/L 26/F


2017. aug. 9. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Igaza van teljesen. Hogy akarsz majd együtt élni valakivel, ha egy h..lye menstruáció miatt hazarohansz?

Anyukád és a kistesód jelenléte nem irritál ilyenkor, csak a párodé?

Eléggé érdekes.


Nem menekülhetsz állandóan, mint egy gyáva nyuszi, mert az vagy, nem nézel szembe a problémáddal, nem kötsz kompromisszumot.


Majd 40 évesen is hazarohansz anyádhoz, amikor meg lesz? A gyerekedet meg otthagyod a párodra?


Nőj fel kérlek, ez hosszú távon tényleg irritáló!

2017. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekes viselkedés.
2017. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Elgondolkodtató, hogy a családod nem idegesít menstruáció alatt, csak a barátod. Én is ki lennék akadva a viselkedésed miatt.

21N

2017. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nőként azt kell, hogy mondjam, egyetértek az elsővel. Ritka gyerekesen viselkedsz. Ha ennyire nem tudsz magaddal mit kezdeni amikor menstruálsz, látogass meg egy nőgyógyászt, valamilyen megoldás csak akad. Egyébként pedig felnőttként már igencsak felismerhetnéd a hormonális hisztit és annak megfelelően is le kéne tudnod magadban rendezni.
2017. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Te nem vagy százas!
2017. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Az oké, hogy ilyenkor nem vágysz szexre, de hogy hozzád se szólhat az durva. Így hogyan dolgozol? Ha gyerekeid lesznek, akkor hogy fogod őket ellátni? Vegyél be görcsoldót és meg van oldva!
2017. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem szedsz fogamzásgátlót? Én azért szedem, hogy gyengébb legyen a fájdalom.
2017. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem sem normális hogy hazafutkosol havonta. Menj el nőgyógyászhoz, fel tud írni olyan gyógyszert, amitől könnyebb lesz a menstruáció. Párod jogosan van kiakadva, majd ha együtt éltek, lesz gyerek, egy hétre csak úgy otthagyod az apjának, hogy majd az foglalkozzon vele?!


28/N

2017. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Én elég csodabogár vagyok, szeretek egyedül lenni, de ilyen hisztit minden egyes hónapban csapni egy menstruáció miatt, hát, minimum fura. És akkor még a legenyhébb jelzőt használtam.
2017. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy elhagyod, hadd találjon egy értelmes nőt, aki nem hisztizik, és ignorálja ilyen bromság miatt.


Én kb. a harmadik hónapban leültettelek volna, és ha ez nem változik, kidoblak.

2017. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!