Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 2 kocsmázás belefér úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 2 kocsmázás belefér úgy, hogy arról fogalmam sincs mikor esik haza?

Figyelt kérdés
Van hogy 10 óra van hogy éjfél előtt. Elég rossz ez így nekem mert addig elaludni sem tudok, meg egyébként sem vagyunk sokat együtt pedig együtt élünk. ha hívom nem fedezi fel. Beszéltünk már róla veszekedés is volt de mostmár tanácstalan vagyok. Azt mondta dia nem azért csinálja hogy engem bántson hanem csak bemegy beszélgetni és ott úgy elrepül az idő. 9kor végez a munkájával. Mit tehetnék?
2017. aug. 9. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha 21-kor végez,nem sokat van távol..
2017. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Ha 9-kor végez (persze este) és 10-kor 11-kor otthon van az tényleg nem sok, főleg ha nem is hulla részeg.

Amúgy meg tényleg nem az óráját nézi az ember mikor leül a barátaival beszélgetni.

2017. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Persze, hogy belefér, ennyi szabadságot csak hagyj neki..

Miért nem tudsz aludni, míg haza nem jön?

2017. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9-kor végez? Akkor még pont hogy időben otthon is van. Az a 2 óra nem sok. Ne korlátozd és ne veszekedj vele emiatt mert nem fogja sokáig elviselni hogy ezt a heti 2 alkalmat kb 4 órát a barátoktól eltiltod.
2017. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Nálam nem, nagyonmax havi 2 és akkor még jó fej vagyok
2017. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért szerintem a heti kettőször kocsmázás sok, bár nyilván van különbség aközött, hogy limonádét iszik vagy alkoholt. Ha nem iszik semmit, akkor szerintem lehet, hogy belefér, de a másik esetben fennáll a 10 éven belüli alkoholizmus veszélye. Ez utóbbi nálam szakító ok.
2017. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!