Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy figyelmeztess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy figyelmeztessem finomat a haveromat, hogy a csaja egy ribizli?

Figyelt kérdés

Nem akarok kavarni de úgy érzem muszáj. Szóval van az egyik haverom, és új nője van pár hónapos a dolog. A csaj irtó jól néz ki ez igaz, kicsit túl jó is hozzá szerintem :D Persze csak vicceltem, mindig ilyen jó csajai voltak nemtudom hogy csinálja. A lényeg hogy hétvégén voltunk együtt egy ünnepségen ahova ugye haverom is hivatalos volt de elhozta a csajt is. Na és a lényeg, hogy a csaj elég merészen jött el amúgyis mert ilyen testhez passzentos ruhát vett fel és eléggé durván bevállalós volt amúgy is de nem is vett fel melltartót hozzá szóval volt amikor simán látni lehetett a mellbimbóit a ruhán keresztül, elég sokszor volt ilyen. Na és eleve ez milyen már, szerintem ez nagyon gáz, oké hogy valaki mutogatni akarja hogy jó alakja van de azért melltartót illene felvenni nem? Nekem már ezek után nem is kéne ilyen csaj.

A másik meg, hogy egész este valahogy furán nézett rám, nem akarok kombinálni de mintha bejönnék neki. Eleve csomót beszélgetett velem kérdezgetett rólam stb mert még nem annyira ismerjük azért egymást. Mindig mosolygott is stb. Meg amúgy jól elhülyültünk, táncoltunk is egyszer akkor is volt hogy a mellei párszor hozzám értek.

Aztán elkezdett úgy csinálni mintha nem is érdekelném pedig előtte csomót beszélgettünk, lehet rájött feltűnő a dolog aztán ment haveromhoz. Am meg ok nélkül nem kedveskedik meg mosolyog valaki egyfolytában a másikra pláne ha az ellentétes nemű. Ha az én barátnőm lenne tuti nem engedtem volna neki, hogy így jöjjön el, mindenki csorgatta a nyálát tök látszott.

Kérdeztem utána finoman haverom ma, hogy mi újság hogy érezték magukat stb aztán csak áradozott a csajról. Majdnem mondtam pfff nem kéne... Szóba hoztam a ruhát is de csak mondta, hogy ugye milyen csinos volt? Mondom ahhha... Nem illenek össze szerintem nem lesz ez tartós. Meg mondanám haveromnak de nem akarok balhézni. Majd a saját kárán megtanulja úgyse hallgatna rám nem? Csak nehogy aztán én legyek a hülye mert rámmászik a csaj, mondjuk én megnevelném az tuti, haveromhoz nem illik.

Ilyenkor mit csináljak? Inkább semmit? 24 évesek vagyunk a csaj 19.


2017. aug. 9. 23:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Most átolvasva elég értelmet lett pár helyen bocs kissé ittas vagyok xd
2017. aug. 9. 23:50
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
ha igazad van, megvárod amíg szétmennek aztán megd.... a csajt. win-win. ;)
2017. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Ne keverd a szart, főleg ha szerelmes a gyerek, csak te jössz ki belőle rosszul.
2017. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Lol, üvölt az írásodból az irigység és hogy megdugnád a csajt.

A lány ellenben egyáltalán nem tűnik ribinek, ha neked egy testhezálló ruhától és a melltartó hiányától lesz az valaki, akkor egy retardált agyhalott vagy és kérlek kerüld el a lányokat az érdekükben.

2017. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
De egy aljadèk vagy te...
2017. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Azt hittem, megcsalta, de semmit nem csinált.

Irigy vagy egyszerűen. Beszélgetett veled. Jézusom, micsoda ribi.

Drága, te senkit nem nevelsz meg. Illetve magadat kéne. És inkább azt mondd el a haverodnak, hogy belezúgtál a barátnőjébe.

2017. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de semmi közöd a kapcsolatukhoz. Sok jóindulat nem érződik belőled.
2017. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Istenem... Kedvesen beszélgetett veled, erre már kombinálsz. Ha gáz lesz, tehát megcsalja, akkor majd kiheveri a spanod. De akkor légy mellette.
2017. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Îrigység nagy betegség.

Énis szeretem a testhez simulô ruhàkat ,szeretek csinos lenni (ja igaz én hordok melltartôt :D)

Kedves ,mosolygos és közvetlen vagyok szinte mindenkivel (beleértve a férfiakat is).

Ettôl még senki nem ribi!

Te sztm lecsapnàd ink a kezérôl.

Majd a haverod eldônti ki illik hozzà!

n25

2017. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Oly eltévelyedettek vagytok, ti mind s itteni első kilenc válaszoló.


Csak személyiség számít. Szeressétek egymást. Enélkül hogy akartok kapcsolatot. Szerelmes... Még csak nem is vonzalom. Izgatottságnak is gyenge.

2017. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!