Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes folytatni egy kapcsolatot miután a barátnőmet egy sugardaddy társkeresőn kaptam rajta?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett egyik ismerősöm jelezte felém az esetet néhány hónappal ezelőtt, persze volt nagy kiakadás, veszekedés, erre bnőm arra hivatkozott hogy így akart engem féltékennyé tenni miközben nem is voltam fent az oldalon, ráadásul amikor megkérdeztem hogy képzelte ezt, azt mondta hogy valahogy a tudomásomra hozta volna hogy fent van, miközben már vagy egy hete fel volt regisztrálva oda. Azóta bennem van a tüske, nehezen tudok szabadulni ettől az emléktől és az undortól ami anno elfogott, egyelőre még kapcsolatba vagyunk de nem tudom mit tegyek, egyszerűen felőröl...:/

2017. aug. 10. 10:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes. Nyilván baromságokat beszélt a barátnőd, és várta, hogy valaki lecsapjon rá az oldalon, majd kiadta volna az utadat. Nekem még poénból sem lenne gyomrom ilyen oldalra regisztrálni.

Egyébként meg még ha igazat is mondott a lány, már azért is kidobást érdemel, mert mi a francnak kell ekkora gyökérnek lenni, hogy ilyen hülyeségekkel akar féltékennyé tenni? :D

2017. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ami gyanús számomra hogy ő jelenleg egyetemista, van egy rakás diákhitele is, igaz nekem nincsenek anyagi gondjaim de ebben sajnos nem tudom támogatni...másik ilyen eset még korábbról hogy együtt elmentünk egy bulira elmentem mosdóba és mire kijöttem épp meghívatta magát piára valami külföldi sráccal, és nem értette a felháborodásomat hogy ezt sztem mért nem helyes egy párkapcsolatban.. én mindig azt vallom hogy egy kapcsolatot meg kell javítani ezért adtam egy esélyt a dolognak meg ő is keresett hogy ne szakíktsak vele stb.. teljesen bizonytalan vagyok már
2017. aug. 10. 10:37
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy egy kapcsolatot meg kell javítani, de csak addig, amíg a másik fél is így tesz!


Én nem maradnék vele, ezután nem tudnék benne bízni, és biztos lennék abban, hogy az első adandó alkalommal lelép egy gazdaggal.


21/L

2017. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdemes, ha nem most akkor kesobb meg fog csalni. Az a no aki ilyenbe belemegy egyebkent is elmebeteg.
2017. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Kuka, bocsi, de ezt nőként írom.


KUKA!!

2017. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a kategória amit érdemes megjavítani, nőként mondom, a barátnőd a legalja a női nemnek.
2017. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket. Az a problémám hogy eleve más a szüleink anyagi háttere, az ő szülei sokkal jobb módban élnek és lehet ehhez szokott hozzá, és sajnos túl sok mostanában az ilyen "véletlen"...:/
2017. aug. 10. 11:04
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazudna és gazdag pasit akarna találni helyettem, akkor azért dobnám.

Ha meg igazat mondana, és "féltékennyé akarna tenni", akkor meg azért.

Nőként írom, szabadulj meg tőle, vagy undorító, vagy éretlen egy kapcsolathoz.

2017. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az indokai több sebből is véreznek, nem tudnék benne továbbra bízni.

Sajnálom, de ne fecséreld rá az időd, bele fogsz betegedni a folytonos kételkedésekbe.


28/N

2017. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy ha jön egy gazdag "apuci" akkor te mész a levesbe.
2017. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!