Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják a nők megreguláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a nők megregulázni a párjukat?

Figyelt kérdés
A párom egészen csendes, türelmes nő volt maikor megismertük egymást, ha felemelte a hangját azonnal bocsánatot kért. 2 éve vagyunk együtt, ebből több mint 1 éve együtt és élünk és egyre többet balhézik velem, olyan dolgok miatt is ami mindig is jellemző volt rám. Néha már úgy érzem mintha ez jól esne neki,tudja hogy utálok veszekedni, szerintem direkt csinálja. Nem nagy dolgokra kell itt gondolni, a zuhany átállítása, wc deszka, a porszívó használata, hogyan beszélek másokkal a telefonba(főleg nőkre gondolok), szinte mindenbe beleszól vagy megjegyzést tesz. Egyre inkább ellenszenves, ezt megemlítettem neki, de ő erre annyit reagált, hogy ha úgy csinálnám ahogy mondja, akkor nem szólna egy árva szót sem. Nagyon szeretem, de lassan rosszabb mint az anyám volt.

2017. aug. 10. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Lehet, hogy kezd felszállni a lila köd nála? Olyankr van az, hogy amit addig tökéletesnek vélt benned vagy nem zavarta, elkezdi idegesíteni. Másrészről a legtöbb nő valóban sárkánnyá változik az idő múlásával. Válassz máskor egy jámbor, szelíd nőt, aki nem akar megváltoztatni vagy irányítani. Addig pedig növessz tököt újra, mert a nők megérzik, ha elhagytad azokat és uralkodhatnak. :D
2017. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Állítsd szembe a tényekkel, mondd ezt el neki.


Vagy észreveszi magát és változtat rajta, vagy nem.


Ha nem, el kell döntened, hogy vele akarsz-e maradni, mert valójában ilyen a természete csak most mutatja meg igazi valóját.

2017. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Aki mellett ellazulsz, megszoksz, ott kijön az igazi éned

pl. faterom társaságban kisegér, senkinek nem mer válaszolni sem, itthon meg konyhakéssel a kezében őrjöng.

2017. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Porszívó használata, hogyan beszélsz más nőkkel a telefonba...

Nekem ezek nagyon is jogosan megjegyzendő dolgoknak tűnnek.

2017. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Nekem csak a nőkkel telefonálós tűnik jogosnak, a többit felőlem úgy csinálja a másik, ahogy neki jó.

Egyébként meg nem nők, hanem a te párod.

2017. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az van, hogy most jött elő az igazi énje.

A megismerkedéskor valahogy mindenki csendes, kedves, türelmes. :"D


21/L

2017. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Egy nőről írtál. Akkor milyen "nőK"-ről beszélsz a kérdésben?

Na mindegy. Múlik a rózsaszín köd, amit eddig cukinak vélt tőled, most kezdi zavarni.

2017. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Miért, hogy beszélsz más nőkkel a telefonban?
2017. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a probléma, hogy egyszer megemlíti, hanem minden áldott nap. Ami a telefonálást illeti, ott az a baja, hogy van akivel nyájasabban beszélek, szerinte ez ciki, legyek férfias. Azt azért hozzáteszem, hogy ez az unokatestvéremre vonatkozik, akit 25 éve ismerek és úgy gondolom, hogy hadd döntsem már el hogyan beszélek vele. Múltkor abba is beleszólt, hogy éppen milyen ruhát vettem fel, mert szerinte ciki. Nem együtt mentünk közös programra, hanem leszaladtam a boltba, ahova persze ő küldött mert elfelejtett tejfölt venni.

Férfiak között is vannak olyan emberek akik beleszólnak abba, hogy a párjuk mit vesz fel vagy hogyan sminkeli magát? Kiselőadást tart arról, hogy a zuhanyfalat hogy kell hagyni tusolás után? Van ilyen?

2017. aug. 10. 15:29
 10/16 anonim ***** válasza:
5%
Nem érdekel a lepontozás. Az igazság mindig fáj, de egyszer eljön a nap, amikor szembe kell nézni vele.
2017. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!