Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közösen bérelt (közös bérleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösen bérelt (közös bérleti szerződés) lakásból, kitehet engem a párom pici babával az utcára?

Figyelt kérdés
Hozzáértők véleményét kérem. Én találtam a lakást, és még a költözés alatt elhagyott a párom, nem enged be a házba csak a cuccaimat engedi elvinni. Már kifizettem a kaució rám eső részét és az augusztusi havi díjat is. Mit lehet ilyenkor tenni?
2017. aug. 12. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

"Mit lehet ilyenkor tenni"


ügyvédhez fordulni.

ha csak nincs itt egy jogász aki ebben a helyzetben helyt álló tanácsot tudna adni, javaslom hogy inkább egy szakértőtől kérj választ.

ne pedig itt az oldalon, mert itt csak az észosztás megy.

vannak amúgy jogi fórumok a neten, ahol ügyvédek jogászok válaszolnak ingyen szabad idejükben, keresgélj.

2017. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Beszélj azzal, aki kiadta a lakást! Hátha megértő lesz és visszakapod a részed.

Egyébként írjátok át a szerződést (a tulajjal), ne szerepeljen a neved sehol. Különben ha nem fizet az exed, akkor rajtad hajtják be.


Ezen kívül sokat nem tudsz tenni.

Add be a gyermekelhelyezésit, kérj gyerektartást, és állj talpra gyorsan a pici miatt!

2017. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fincsi hogy az #1 válaszom le lett pontozva.

a #2 válaszoló pedig fel, holott okirat hamisításra biztatja a kérdezőt amivel kétlem hogy jól járna.

tényleg az internet pöcegödre ez az oldal.

2017. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!