Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek ez normális viselkedés a párom részéről?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal de a kapcsolatunk eléggé hullámos,eleve távkapcsolatban élünk én közel Budapesthez ő pedig Győrhöz közel. A találkozásokat havonta egyszer tudjuk megoldani ami nagy bélyeget nyom ránk ám a barátom nagyon féltékeny típus. Tiltja hogy fiúkkal barátkozzak,azt is hogy lányokkal fiúkról beszéljek rögtön kicsapja ez miatt a hisztit, én pedig engedek neki.Néha úgy érzem megfulladok mellette és nincs függetlenségem. Beszélni erről nem tudok vele mert folyton azt mondja csak veszekedni akarok. Ma például beszéltem vele facebookon és közben beleolvastam egy könyvbe és ezért is leszídott hogy szóljak róla mit csinálok mert akkor nem vár az üzenetemre. Bármit teszek bűntudatom van. Mit tudnék tenni hogy változzon? De ha találkozunk minden olyan happy és nagyszerű de ha külön vagyunk van hogy veszekszünk. Nem akarom elveszteni mert őrülten szeretem ,elfogadom úgy ahogy van ám a féltékenysége hosszútávon idegörlő és még együtt se élünk :/

2017. aug. 12. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális viselkedés, mert ez már eleve nem egészéges viselkedési forma. Beszéld át vele egyenesen, persze személyesen. KOMMUNIKÁCIÓ! Másképp ne várj csodát. Ezt tudod tenni.
2017. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Végül is, ha hagyod, akkor nem csoda, hogy ilyen. De egyébként nem, nem normális, a kedves párod egy elmebeteg, beteg állat.


"ha találkozunk minden olyan happy és nagyszerű de ha külön vagyunk van hogy veszekszünk"

Baromira megérheti EGY találkozás ami jó az egész havi veszekedést. És elárulom, ha összeköltöznétek, akkor az az együtt töltött boldog idő is eltűnne, mert az életben is egy kontrolláló pszichopata, csak egyelőre tud viselkedni azokon a havi egy találkozókon, de ez is a terv része, hogy megtartsa a lábtörlőjét, hiszen ha megállás nélkül szar lenne mindig minden, nyilván eszedbe se jutna vele lenni.

2017. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Részedrol a kérdés se normális.
2017. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Percet nem vesztegetnek ilyen idiotakra. Ebbol lesz a vegen az, hogy te kersz bocsanatot, mert belevagja a fejedet a falba, amiert rad nezett a zoldseges.
2017. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es válaszolót legszívesebben megtapsolnám, szívemből szólt, nem is kell írnom semmit.
2017. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39 éves a nő? :O A leírtak alapján max. 19-nek tippeltem volna.
2017. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ehhez a kérdéshez bocs. :D
2017. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Ahogy a valóságban sem teszed, úgy az online térben se hagyd faképnél a beszélgető partnered. Beköszönünk/elköszönünk, tanuljátok már meg végre.

31/f

2017. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A találkozásokat havonta egyszer tudjuk megoldani"


"Néha úgy érzem megfulladok mellette és nincs függetlenségem"


na erre varrjatok gombot! :D

2017. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a kapcsolatba te fogsz tönkre menni. Ő nem fog változni. Dolgozni sem mehetsz majd mert a munkatársakkal beszélgetsz? De szerintem hiába mondjuk hogy hagyd el nem fogod. Inkább sírsz majd mert olyan amilyen tönkre teszed magad nem beszélsz majd senkivel csak hogy ő ne haragudjon meg. Olyan bezárkózott leszel majd ő miatta hogy ha elhagy esetleg ő akkor neked nem lesz senkid. Mert azért a barátok sem viselik ám hosszú ideig hogy ilyen szar kapcsolatban vagy hogy még az sem mindegy velük miről beszélsz. Különben sem értem miért mondod el neki hogy a csajokkal mi a téma. Mint nő legyen már tartásod hogy nem hagyod hogy lábtörlőt csináljon belőled. Ezerszer jobb pasikat találsz.
2017. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!