Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom több kedves szót mond az exének, mint nekem? és hogy nem akar bemutatni ismerőseinek? 33 éves férfi vagyok, a barátnőm pedig 37 éves. Négy hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Például ha hívják nem azt mondja hogy velem van, hanem hogy dolga van.Ez miért lehet?
2017. aug. 13. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy neki fontos annyira, mint ő neked. Ne erőltesd ezt a kapcsolatot, nem érdemes. Ő kihasznál téged, te pedig meghalsz lelkileg.
2017. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szégyell téged, nem tart fontosnak.
2017. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondd el neki! ha nem változik, az rossz jel.
2017. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az orrod elott kur felre es nem veszed eszre??? Mi kell meg ennel tobb?? Csinaljak elotted??
2017. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is fáj, hagyd ezt a nőt.
2017. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az exével akkor találkozott utóljára, mielőtt összejöttünk. Az ismerőseire meg az a válasz, hogy most velem volt, de most velük szeretne lenni.
2017. aug. 13. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolja komolyan a kapcsolatot. Láttam már hasonlót.
2017. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán nem is az exe, csak csalja veled.
2017. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az exe, mert nagyon sok dolgot megbeszélünk.. el lett zavarva anno az exe. de nem ő által. és amióta együtt vagyunk, nem találkoztak.
2017. aug. 13. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenhonnan nézve gáz, a válaszaidból is látszik, hogy mennyire véded, pedig nem kéne. Én a helyedben dobnám a fenébe, nem mer felvállalni? Butaság, nem is akar. Négy hónap alatt ha nemis az összeset, de legalább pár ismerősét ismerned kéne. "Dolga van",te csak egy dolog vagy neki, semmi más. És ez gáz!! Keress olyat, aki megbecsül és ne legyél papucs!!
2017. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!