Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az ha próbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha próbálom őszintén elmondani?

Figyelt kérdés

Eddigi kevés kapcsolatom során mindig azért lettem eldobva, mert őszintén megmondtam a véleményem.


Ha valami nem tetszik a másik viselkedésében, akkor azt elmondom neki. Nem lekezelően, nem vitatkozva, hanem finoman. Például ha ismerkedek valakivel és tetszünk egymásnak, megbeszéljük, hogy együtt vagyunk, de a másik fél eljár buliba, olyanokkal beszélget facen, akiknek tetszik és akarnak tőle valamit. Ha kérdezik van-e valakije azt mondja nincs. Stb.


És ha én ezeket a problémákat felhozom, hogy beszélgessek róla, vagy kérdezek, hogy kikkel és miért megy bulizni, miket csinál ott, akkor én örömlánynak nézem, nem bízok benne stbstb.

Hát azért kérdezek, mert még nem ismerem. Honnan tudnám milyen.

Pedig mindenki azt mondja jobb az őszinteség. Lehet mégsem.

Én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim, de ezen képes vagyok változtatni, ha a másik fél is őszintén beszélne róla. De általában nem mondanak semmit vagy csak azt, hogy nem baj, nincs semmi baj, minden rendben stb.

Meg, hogy az már rég rossz, ha a másikért változni akarunk. És mindig ezeket kapom meg. De lehet velem van baj és ez idegesítő. Mivel már a többször dobtak ezek miatt.


2017. aug. 13. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért megy bulizni... én sem voltam még soha buliba, de odáig eljutottam, hogy azért megy valaki bulizni, mert ő olyan ember.
2017. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem baj.

Aki emiatt szakít, az majd később sír, hogy hazudott a párja és mit tegyen.

Maradj őszinte, az sokkal értékesebb, mint azok, akik ezért dobtak.

2017. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őszinte maradok, még ha ez miatt nem is lesz kapcsolatom. Lehet az a baj, hogy én azt akarom, hogy bizonyítsa valaki azt, hogy szeret és ne csak mondja. Csak ilyenkor az van, hogy nem bízok benne. Pedig nem erről van szó.
2017. aug. 13. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Lesz, majd egy komoly, felnőtt nő, aki ezt tudja értékelni.

Akik ezt bizalmatlanságnak gondolják, biztos nem azok. Velük nem is érdemes vesződni.

2017. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Tehát változzon meg érted, és legyen olyan, amilyennek te akarod?
2017. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem az őszinteséggel van a baj, inkább a stílussal, gondolom én. Nem mindegy, hogy rákérdezel, vagy kérdőre vonod, például. Kérdőre vonásra a legtöbb ember szintén támadással reagál.
2017. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

kikkel és miért megy bulizni, miket csinál ott, - mert mondjuk nem kell kifaggatni?

Én is megkérdem a párom, ha sörözni megy, de amolyan mellékesen, nem

- hová mész?

- miért?

- kik lesznek ott? Nők is?

stb.

Ez szánalmas, és mi jobban bízunk egymásban annál, hogy ilyesmikhez kelljen folyamodnunk.


És amit te csinálsz az nem őszinteség, hanem nyílt faggatózás.

Én a helyében már kidobtalak volna, mert nem kell egy irányításmániás fétékeny.

2017. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ezen kell változtatnom. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.
2017. aug. 13. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!