Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pontosan tudnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pontosan tudnátok, hogy valami miatt nem tehetitek 100%-osan boldoggá a párotok akkor elengednétek, vagy mivel szeretitek ragaszkodnátok hozzá?

Figyelt kérdés

a probléma igaziból a kérdés szempontjából tényegtelen.

az én véleményem az, hogy önzőség lenne magam mellett tartani egy olyan embert aki nem tudna mellettem teljesen boldog lenni. hiába szeretem és elképzelhetetlen nélküle az életem és hiába érez ő is ugyanígy


2017. aug. 13. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Veled ellentétben, én azon fáradoznék, hogy a kérdéses problémát megoldjam, és hogy 100%-os boldogságot tudjak adni minden igyekezetemmel a páromnak.

Nincs olyan probléma, amit ne lehetne megoldani!

2017. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Meghagynám neki a döntést. Én igyekeznék, hogy jó legyen a többi rész, ami nekünk együtt jó lehet. És az ő döntése, hogy marad e vagy sem.


Amúgy mindannyian kihagyunk rengeteg dolgot az életben. Nem arról szól a dolog, hogy mindent ki kell pipálni.

2017. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el, ezt majd ő eldönti, hogy neki mi a jó szerintem.
2017. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék egy boldogtalan emberrel élni, az engem sem tenne boldoggá.

Ha semmilyen megoldás vagy kompromisszum nem játszik és menni akar, akkor elengedném.

Megoldás vagy kompromisszum alatt azt értem, ha mondjuk nekem nem lehet gyerekem, orvosi segítséggel sem, de ő mindenképpen szeretne, akkor azért van lehetőség pl. örökbe fogadni. Ha ez neki nem opció, akkor nem tudnék mit tenni, vagy elfogadja, hogy velem sose lesz közös utódja vagy keres mást.

2017. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha így érezném 100%- ban és nem javítható/orvosolható.Hisz,joga van boldognak lenni.Lehet,hogy azt érzi,velem jobb,boldog tudna lenni.A későbbiekben viszont, ez felgyülemlik és felörli.Akkor mindkettőnk boldogsága oda.
2017. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*akkor igen.
2017. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "elengedni valakit". Vagy marad, vagy megy - ahogy ő jónak látja. Vagy kirúgni, ha te úgy akarod, de elengedni senkit sem lehet.

És hát az is kérdéses, hogy mi az a "100% boldogság" és ki szerint?

2017. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Thor42 válasza:
Hát hogyha végképp nem tudod megoldani a problémát és ő is el akar téged hagyni... akkor ezzel meg is van válaszolva a kérdés.
2017. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt a masiknak kell eldontenie.
2017. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tévúton jár, aki a másiktól várja, hogy boldoggá tegye. Nem vállalok magamra olyan felafatot, hogy 100%-osan boldoggá tegyem a társamat. Megadom neki, amit tudok. De pontosan csak annyit. Nem többet és nem is kevesebbet. Azt meg Neki kell eldöntenie, hogy elég-e neki, amit adni tudok.
2017. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!