Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Charlessheepford kérdése:

Szerintetek mennyi idő amíg maximum újra indulhat egy kapcsolat? Kinek mi a tapasztalata e téren? Mikor érdemes egyáltalán ezzel próbálkozni stb?

Figyelt kérdés
Háttérinformációnak annyi, hogy barátnőm 5 hete szakított velem, azóta nem nagyon keresett, annyi volt, hogy rám írt hogy cseréljem le a profilképem és utána beszéltünk még vagy 2 napig erről, de azóta semmi, mondjuk én szeretnék még egy személyes találkozást is, mert lehet segítene akár tovább lépni akár a kettőnk ügyében, de úgy váltunk el, hogy most megint nem keresem és hát azóta sem keresett sajnos (az a baj hogy személyesen nem tudunk találkozni mert messze vagyunk egymástól). Elmondása szerint márciusban elvesztettem és utána fokozatosan kiszeretett belőlem, mondjuk tény hogy sokszor eléggé gyerekesen viselkedtem és ez is a fő problémája hogy nem vagyok a szemében felnőtt férfi. Mondjuk erről még amikor június 23.-án elváltunk egy szó sem volt, illetve boldognak láttam...

2017. aug. 13. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, annyi még ami lemaradt, hogy amikor 3 hét után rám írt és megkérdeztem hogy érez-e irántam valamit, azt írta hogy semmit, csak akkor nem értem hogy személyesen miért nem akar találkozni és miért tagadta/tagadja meg a videochates beszélgetést is. A durva az hogy egyik napról a másikra történt ez, szerdán összevesztünk, akkor szakított is velem, de előtte napokban minden nap videochaten beszéltünk és azt láttam rajta hogy szeret hogy vár.
2017. aug. 13. 14:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Ő már túllépett rajtad, hagyd békén.


Én is már két hónappal szakítás előtt lekezdtem kiszeretni a páromból.


Ennek két éve, én egy éve összejöttem a párommal, ő meg még mindig vergődik, nem érti meg, hogy a nem az nem. Nevetséges :D

2017. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És miért kéne, hogy találozzon veled? Mit nem értesz azon, hogy nem akar látni?

ÉS azért nem akar, mert el szeretné kerülni a magadat megalázó könyörgést vagy épp a hisztit.

Igaza van.


Az ex is próbálkozott ilyennel, hogy találkozzunk, meg szeret és változtat... hagyjuk már, én már nem szeretem őt, ennyi.


A te volt párod is lezárta veled, jó lenne, ha felfognád.

2017. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat. Én azért nem így látom, de lehet azért mert első kapcsolatom volt, meg mert nem is lehet így átlátni a helyzetet.


Annyit tennék hozzá még, hogy soha egy szóval nem mondta hogy nem szeret, nem is mutatta ki, én semmiből nem tudtam erre következtetni. 9 hónap után meg elvárható lenne szerintem, hogy ezt normálisan zárjuk le, mert nem is személyesen szakított velem, hanem facebookon megírta, aztán még telefonon beszéltünk és ennyi.


Gondolom egyébként mindkét válaszoló nő nemű, erre abból következtettek, hogy nagyon egyet értettek a másik oldallal, de szóljatok ha tévedek. A másik, hogy miért könyörögnék, meg hisztiznék, ezt én inkább valahol gyávaságnak mondanám és gyengeségnek, ha azt megtette, hogy hülyítsen akkor ahhoz is legyen már hogy leüljünk egy fél órát erről beszélni, mondja a szemembe és akkor azt mondom okés ennyi volt, azért is kéne ez mert egy a baráti körünk, egy egyetemre járunk elég gyakran fogunk találkozni.

2017. aug. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!