Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Igaz lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Igaz lehet ez?

Figyelt kérdés

A baratnommel nem nagyon talalkozgattunk az utobbi idoben, majd amikor igen rakerdeztem mi a helyzet.

Azt mondta szeret de nem tudja mi van mit akar, mikor mondtam neki,hogy szerintem aki szereti a masikat az keresi stb akkor mondta, igen ebbol a szemszogbol nem tudja mi van de szeret mert erzi es nem akar elvesziteni.

En szeretem ot, meg o is mondta nekem, hogy szeret de nem tudja miert nem erzem annyira a szeretetet.



2017. aug. 13. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkezdett eltávolodni. Valószínűleg megszokásból van veled vagy nem akar egyedül maradni, csak nem látja be.
2017. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amikor beszeltunk lattam, rajta, hogy tenyleg nem akar elvesziteni.

Nem lehet, hogy valami baja van ami kihathat erte,vagy ilyen nincs?

2017. aug. 13. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
En voltam igy. Ez akkor volt,amikor baratom mellett beleszerettem masba. Egy kis ido utan szakitottam is a baratommal, es addig is erezte,hogy tole elkezdtem tavolodni.
2017. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze ez nem azt jelenti,hogy nalatok is 100% ez van,de sajnos nem kizarhato.
2017. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt pontosan tudom, hogy nincs mas meg nem is csal.

De nem tudom, hogy ez most a raunas vagy az, hogy tenyleg valami gond van szimplan az eletebe es az kivetult a kapcsolatra is

2017. aug. 13. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eltávolodás, vagy az hogy nincs igénye, hogy találkozzatok azt jelenti, hogy szépen lassan készül téged otthagyni. Akárhányszor ez történt velem, mindig a vége szakítás lett, csak én hülye hagytam magam és nem mondtam ki én. Megvártam amíg ők mondják ki. Mert hátha idő kell, hátha bizonytalan, hátha...bármilyen magyarázat amivel csak mentegeted a másikat. A barátnődnek nem tudom mi a baja, és lehet hogy jobb lenne tisztázni, de most ő irányít, ő távolodik el és nem hajlandó téged ebbe bevonni. Felnőtt emberek ilyenkor leülnek megbeszélni, hogy gáz van. Vagy rákérdezel mi a gond és talán megbeszélitek de gyanítom hogy szakítás lesz a vége. Vagy te szakítasz és akkor egy idő után észbe kap, vagy szakítasz és szívességet teszel neki hogy nem neki kellett kimondani. Szakítás a vége így is úgy is. Sajnálom.
2017. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akar elveszíteni, viszont nem is keres?


Hátkérlek... ennél egyszerűbben nem is lehetne megfogalmazni a friendzone-t.

"Majd ugorj, ha vakkantok."

2017. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!