Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok az értetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok az értetlen vagy hogyis van ez? 25F

Figyelt kérdés

Na csajom szülei elutaznak holnap és nála tudunk lenni végre kettesbe, de nem tudja pont mikor utaznak el pontosan. Hogy lehet ez? Leráz vagymi? Azt mondja miután el mennek még fel is akarja takarítani a lakást, meg a wc-t is mert az apja össze "kakaózza" mindig, aszondja "olyan fanyar, markánsan büdös, amíg kinem takarítom be nem engednélek". Mit részletezi itt nekem? Lehet csak szórakozik velem.

Szerintem itt valami nem stimmel, ti mit gondoltok? Csajok ti szerintetek is leterelés vagy ekkora szégyen egy kis kula szag? Jó persze tudom a nők sose csokiznak, meg fúj meg ez meg az, de ez a valóság nem riadok el egy kis barna maci szagtól könyrgöm, szerintem ő is tudja ,csak terel.



2017. aug. 13. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Egy jurtában laknak?
2017. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, ha szégyelli, miért mondta el?
2017. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell megvárni, hogy ne legyenek otthon a szülei ahhoz, hogy találkozzatok? Hány éves a lány? Valóban nem illendő ennyire részeletezni, de lehet annyira hajthatatlan voltál, hogy muszáj volt megindokolnia ilyen részletességgel. Van, aki szégyelli az ilyet, nem vagytok eygformák. Tényleg nem bírod ki azt a pár órát, hogy ő se érezze magát kellemetlenül emiatt?
2017. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem akarja hogy oda menj, vagy max egy picit.

Ha nalam lenne ugyan ez a szitu, en mar most takaritanek vagy holnap reggel ha kell csak hogy minél előbb jöhessen az illető, a wc-t meg mielőtt jon, sok fertőtlenítő bele ki takaritom a kefevel utana megint nyomatok a szelebe aztan egy kis spre ez kb 10 perces dolog :)

23L

2017. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"olyan fanyar, markánsan büdös" várom már amikor a The Konyhafőnök következő évadjában Zé így értékeli az eléje rakott ételt xD
2017. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hat ez nagyon jo volt...
2017. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem is türelmetlen vagy hanem eg nyomulos agressziv gyanakvo pöts.

Ha nő lennéek max a klotyo takaritásra tartanálak.

2017. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, hogy nem az anyuci takarítja a WC-t apa után...
2017. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na mikor meg oda értem kezdett tovább takarítani pedig nem volt rendetlenség. Másnak is csinál ilyet a nője? Takarítás mánia? Olyan szagokat érez amiket én nem és szerinte büdös volt még. Haluzik a csaj? Áhh ki érti ezt.
2017. aug. 16. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!