Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A másik lánnyal sokkal többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik lánnyal sokkal többet foglalkozott a párpm, mint velem. Érdemes elgondolkoznom?

Figyelt kérdés

Találkoztunk a párom legjobb fiúbarátjával és annak barátnőjével.

A párom szerint ez a lány egy buta lány, én viszont nagyon megtaláltam a csajjal a közös hangot(most találkoztam vele másodjára).

A lényeg, hogy arra lettem figyelmes, hogy a csekély 4 óra alatt, amit négyesben töltöttünk, a párom ezerszer több figyelmet fordított a csajra.

Kérdezgette, mit kér enni-inni, erőltette, pedig a csaj 100x elmondta neki, hogy semmit. Kinyitotta neki a kocsiajtót, végig kérdezgette, vele beszélgetett, előre engedte a csajt, rám meg rám sem hederített. A csaj mondta, hogy fáj a gyomra, rosszul van, a párom meg egész úton erről beszélt, és arról, hogy a csajnak orvoshoz kellene mennie(hozzá teszem aznap nekem is hányingerem volt és velem meg bunkó volt).

A lány folyton a páromat bámulta, úgyhogy közöltem hogy rosszul vagyok és haza jött velem a párom. Nem érti mi a bajom, szerinte túlzottan féltákeny vagyok. Megdicsérte a csaj műkörmét, nekem meg azt mondja mennyire utálja a műkörmöt. Méregette a csajt a szemével. A csaj barátjának fel sem tűnt.

Én reagálom túl? Szerintem ez rohadtul nem fér bele.


2017. aug. 13. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodni mindenkepp erdemes, nem kell megkerdezni, barmikor, barmin.
2017. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés?
2017. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tény, hogy bejött a pasidnak a csaj ...dehát van ez így. Sok közös programot ne csináljatok velük.
2017. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha ismerős. Céges kaján is a párom majd összenőtt egy kiscsajjal, aztán mikor távoztunk mondta, mennyire unta a csajt, túl sokat beszélt. Hát nem tudom.... 🤣
2018. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!