Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a dohanyboltos csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a dohanyboltos csaj de most elszallt az eselyem?

Figyelt kérdés

24 f vagyok... probaltam multkor mar szemezgetni vele, ma is igy terveztem... viszont elottem is es mogottem is alltak, es ereztem h gorcsol a hasam..... szellentettem egy tisztessegeset, legalsbb 2 mp es volt, a hangja sem volt semmi...

en hatrsneztem es furan neztem a mogottem allora mintha o lett volna aki tisztara zavarba jott, de a pultos nagyon furan nezett olyan fanyar savanyu volt a tekintete, meg is jegyzett valsmit a bajsza alatt...

lehet hogy sejtette h en voltam....



2 kerdesem van...


1. mit gondolhatott a csaj?

2. van e meg nala eselyem?


2017. aug. 13. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se volt, szoval tok mindegy. Plane egy dohanyboltos csajnal. Van par ismerosom aki mar dolgozott eleteben dohanyboltban, mindegyik gaznak tartotta azokat, akik nyomulni probaltak rajuk. Altalaban az eladok dolgozni jarnak a munkahelyukre es mindegyik vevot utaljak alapbol.
2017. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
A pultos a szóban forgó csaj volt, és ő jegyzett meg valamit a bajsza alatt? Ha így van,akkor hagyd a p..csába! :)
2017. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolhatott?


,, baazzeg ez ma mar az 5. aki ide fingik az orrom ala,,


Van- e meg nala eselyed?


Pont annyi, mint az osszes tobbi nala vasarlo vendegnek 18 eves kortol

2017. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elszallt mint a galamb.
2017. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj.. egyes keleti kultúrákban úgy fejezed ki pl hpgy ízlik az étel amit az asszony főzött, hogy az asztalra szxrsz.. siman lehet olyan kultúra is ahol úgy fejezed ki a másik fél iránti szimpátiádat hogy az orra alá rössentesz egy magabiztosat ;)
2017. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy kis báj ebben a sztoriban.
2017. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 acelsziv ***** válasza:
100%

Írj neki levelet. Helló a fingos csávó vagyok. Kavarunk? :D


Bocs de még mindig röhögök :D

2017. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

B szki te 24 évesen odafingasz egy sorban állva?

Semmi esélyed senkinél.

2017. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A mögötted álló helyében leoltalak azzal a lendülettel, "mit bámulsz, fingós" - kaliberű szöveggel.


Szánalmas vagy.

2017. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9 es, igy is nehez volt turtoztetni nagyon a torokszakadt rohogest, valszeg kemenyen mosolyogtam igy is a bajszom alatt, de egy ilyen kaliberu szovegre aztan kifakadtam volna rendesen
2017. aug. 14. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!