Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy van ez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nehéz pillanatokat él meg a kapcsolatunk. Az utóbbi hetekben a barátnőm elutasítóvá vált velem szemben. Még július elején kezdődtek a bajok. Több alkalommal is kezdeményeztem a szexet, de ő erre elhajtott, az utolsó alkalommal például durva leszidást is kaptam, hogy én egy farka által vezérelt véglény vagyok. Na akkor én jó, leléptem a házból, de utána végül vissza édesgetett, néhány napig helyre állt a szexuális életünk is. De aztán újra elutasítóvá vált. Akkor abba is hagytam a dolgot, nem akartam már szexet. 3 és fél hete nem volt szex. De én úgy ebből is, másfél hetet végig kezdeményeztem. Aztán, pont ma délután bevágja, hogy kefélni akar. Viszont én erre nem voltam képes a vállam miatt, mert rohadtul megerőltettem, az izom begyulladt rajta, s hiába szedem az orvos által felírt gyógyszereket, de ennek csak minimális hatása van eddig. Ő ezt úgy értelmezte, hogy én nem akarok vele lefeküdni, újra elkezdett ócsárolni. Erre én mondtam neki, hogy sokáig próbálkoztam, ellöktél mindig, akkor meg miért törjem magam, az újabb pofonért? Átmentem a másik szobába, ahová követtet, s folytatta hosszas monológját. Végül én újra eljöttem a régi albérletembe. Én rájöttem, hogy nem akarok többé vele lenni. De a szívem még mindig szereti őt. Azóta többször telefonált, de nem vettem fel.

2017. aug. 13. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kellene kibogozni.
2017. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Szakítsatok. Ezt nagy nagy tapasztalatból írom. Ennyire mélyről, ő szintjén nem lehet felhozni egy kapcsolatot, az eredetileg is katyvasz szintre sem.
2017. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én ezért nem szakítanék azonnal, hiszen azt írod, hogy szereted őt. Nem lehet, hogy valami bántja, próbáltál vele beszélgetni erről? Esetleg nem szed olyan gyógyszert, ami csökkentheti a libidóját?
2017. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted valami baj van vele.
2017. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Fikarcnyit se bánd.

A pnával manipulálók a női nem legalja.

2017. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez beteg
2017. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hagyni kell. sajna ennek annyi.
2017. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig pont megérdemlitek egymást.

1. Igazán megmondhatta volna a barátnőd, hogy mi a baja veled, amiért elutasít.

2. Megkérdezhetted volna, hogy mi a baja.

3. A barátnőd hisztije gáz.

4. Az is tök gáz, hogy Te lelépéssel oldod meg a konfliktusokat. Az meg végképp no comment, hogy nem veszed fel a telefont.

5. Nem tudod használni a farkad, mert fáj a vállad. Hát LOL. :D legalább arra vedd a fáradtságot, hogy normális kifogást keresel. Vagy legyen gerinced megmondani, hogy nem szereted.

Két éretlen hisztis ember, akiknek gőzük sincs, mit akarnak. Tökéletes pár vagytok.

2017. aug. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!