Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Baratnommel 11 honapja vagyunk egyutt, tok jo volt minden semmi gond felhotlenul elvoltunk.

Azonban az utobbi egy honapba keveset talalkoztunk valami megingott benne, nem tudja mi szeret azt mondja de ugyerzem elbizonytalanodott valami miatt.

Nekem ez baromi rosszul esett, hogy abban elbizonytalanodik valaki, hogy mit is akar velem.

Szeretem de nem tudom van e ertelme folytatni.



2017. aug. 14. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom elmúlt nála a szerelem, és nem tudja hogyan kellene ezt feldolgoznia.


Természetes dolog, monden kapcsolatban elmúlik a szerelem, hiszen csak annyi a lényege, hogy az idő alatt kialakuljon a feleknközt a szeretet-kötődés.

Sajnos ez ilyen...

2017. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmet nem gyakorolta, így erősen elgyengült. Erre jött egy hónapniy ingerhiány. Ennyi. Tanulja meg irányítani érzéseit, vagy ennek sehogy sincs jövője.
2017. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy nem gyakorolja a szerelmet?

Mit kell gyakorolni egy erzesen? Szerelemlecke? Hmm ma szerelmet gyakorlok 2 orat?

Milyen megkozelitese ez a dolgonak?!

2017. aug. 14. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs értelme. Nem valami megbízható jellemre vall, ha "nem tudja mit akar" meg "meginog".
2017. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugy tunik ez mar nem rajtad mulik, igy mindegy is. Szakitani akar csak igy fejezi ki magat.
2017. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hónap? Ez inkább fellángolás és nem szerelem volt részéről.
2017. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jól érzem, akkor ha nincs szerelem, akkor annyi is a kapcsolatnak. Mintha elfogyna az üzemanyag... Abban a pillanatban mehetsz máshova, ha neki változtak az érzései.


Lehet, hogy csak az érzelem vitte, és most derül ki, hogy valójában szeret-e.

2017. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!