Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdés exférjjel? Mükődhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés exférjjel? Mükődhet?

Figyelt kérdés
11 évig voltunk házasok,3gyermekünk van.Majd tavaly elôtt belépett egy harmadik a részéről,megcsalas NEM történt,szakitottunk.Csak hazudott,és ez nagyon fájt.Nekem is lett új párom ,de nem tudtunk elszakadni egymástól a volt férjemmel.Plussz az új pasival nem volt épp felhőtlen a kapcsolat.Elég sok idiótával találkoztam az egy év alatt,némelyik aberált volt a másik meg csak szexre ment.Az exférjemmel jing és jang voltunk,de ez újrakezdésnél müködhet?
2017. aug. 14. 12:39
 1/10 A kérdező kommentje:

*Jin&Jang

Bocsànat,elírtam :)

2017. aug. 14. 12:40
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha képesek vagytok félre tenni a multat, na meg mindkettőtökben benne van az akarás akkor igen.
2017. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Biztos működhet, de ha megfogadsz egy tanácsot a gyerekeknek csak akkor mondjátok ezt, jelezzétek, ha már tuti. Ne az legyen hogy boldogok, mert apu és anyu megint együtt vannak, aztán koppannak szegények.
2017. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha mindketten akarjátok, illetve minden korábbi dolgot, sérelmet meg tudtok beszélni, illetve ezeket meg is tudjátok bocsájtani, akkor igen.


Nekem majdnem sikerült. Mi nem harmadik miatt mentünk szét. Egy idő után ismét nagyon jóban lettünk, sokmindent megbeszéltünk, megbocsájtás, változások is megvoltak, csak az egyenlő szándék hiányzott. Én nagyon szerettem volna újra, az exem viszont inkább csak hagyta hogy én fejlesszem a kapcsolatot, de ő igazából nem tette bele a szándékot. Emiatt feladtam egy idő után.

Azóta is bánom mert az újra próbálkozás során sokkal jobban megismertem őt mint előtte, tiszta, őszinte kapcsolat volt. Csak sajnos nála megrekedt egy szinten.


Szóval hajrá, nincs lehetetlen, ha mindketten szeretnétek.

Sok sikert nektek!


Nem mellesleg a gyerkőcök is nagyot nyernének a dologgal, érdemes!!!

2017. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon is. Azóta tanultatok. Ne hazudjon.
2017. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg, én nem bíznék benne többé.
2017. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha a férfi lezárta a harmadikat és szintén szeretné az őjrakezdést, működhet. De ehhez sok idő és kőkemény munka kell, közösen. Helyre kell állitani a sérelmeket, meg kell tanulni bizni a másikban újra.
2017. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon tepert,és teper is.

Igazából én is felismertem sok dolgot hogy miben kell változtatnom,hogy mükődhessen.Nem tagadom,de sajnos nem sok ferfi tud elviselni,eléggé szélsôséges természetem van.Ennek ellenére nyilván nyújtottam hogy 11 evig szeretett.Én lezártam a múltat,bár nagyon rámentem lelkileg,de úgy gondolom adhatok neki egy esély.Előtte mindig az volt bennem hogy nem próbáljuk meg lehet hogy mükődhet.

Köszönöm a biztatást mindenkinek.

2017. aug. 14. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha ő is teper, akkor ennek van esélye. a két ember szeretné, akkor miért ne? :)

Sok sikert kivánok nektek!

2017. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :)

Pont ez az hogy inkább ő tepert,én meg féltem hogy ami egyszer elromlott újra jó lehet e....

2017. aug. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!