Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Milyen kérdéseket tegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Milyen kérdéseket tegyek fel magamban", hogy rájöjjek, tesz e eleget a barátnőm értem / kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés

Azt érzem, sok kérdésben közömbös tud maradni, ezek számára nem lényeges dolgok. Azonban van pár kérdés, ami számára fontos, és ilyenkor mindig az történik, amit ő szeretne, hiába ellentétes azzal, mint amit én szeretnék. (pl. menjünk e nyaralni és ha igen, akkor hova)

Még nem élünk együtt, a közös programokat 90%-ban én finanszírozom.



2017. aug. 14. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én hogy érzem magam a kapcsolatban?"

"Van valami ami hiányérzetet kelt bennem? Ha igen, mi az?"

"Van valami viselkedése, ami bennem sebet hagy, hiányérzetet kelt?"

"Én úgy érzem többet adok bele, mint ő? Ha igen, melyek azok a területek? Ő miben tudna többet beleadni, hogy csökkenjen a hiányérzetem?"

"Lehet, hogy ő ad bele a kapcsolatba csak más a szeretetnyelve és ezért nem érzékelem?"

2017. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem itt még egy két dolgot ismerni kellene. Például mióta vagytok együtt, mennyi idősek vagytok, milyen kérdésekben közömbös, csak a pénzügyi dolgokhoz nem járul hozzá...stb.


25L

2017. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2: valamivel több mint 1 éve, 23 év körül és nem az a problémám, h én állom a dolgokat, mert nem tehetné meg, de azt érzem, még így is én hozok több áldozatot minden másban is (e miatt tettem fel a kérdést, h jól látom e)


Ahogy el kell képzelni, nem valós szituációk:


Nem érdekli eset:

- Milyen színű autót vegyünk? Szerintem jó a hupilia meg a kacsafoszöld.

- Mindegy drágám.


Érdekli eset:

- Szeretnék kutyát.

- Jaj, azt én is nagyon szeretnék, nagyon aranyosak. (köztudottan macskás)

......(2 hónap múlva, az állatkereskedés előtt).....

- Na akkor menjünk kutyát venni.

- Én macskát akarok.

- ..... Jó legyen macska, de akkor szürke.

- Nem, csak fehér macska lehet.

2017. aug. 14. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És ő mivel kompenzálja mindezt? Nagyon nem oké, hogy te fizetsz mindent, úgy meg pláne nem, hogy beleszólásod sincs ezek szerint, mire is kell költs. Csapj az asztalra, és mondd meg neki, hogy új játékszabályok jönnek.
2017. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy így kellene kinézzen:


Érdekli eset:

- Szeretnék kutyát.

- Jaj, azt én is nagyon szeretnék, nagyon aranyosak. (köztudottan macskás)

......(2 hónap múlva, az állatkereskedés előtt).....

- Na akkor menjünk kutyát venni.

- Én macskát akarok.

- Megbeszéltük, hogy kutya lesz, én azt szeretnék és neked sem volt vele problémád.

2017. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Boldog vagyok ebben a kapcsolatban? 2. Le tudnám élni vele az életem? 3. Igazán szeretem, vagy csak megszokásból vagyok vele? 4. Ha elhagyna, mennyire fájna nekem? Ezekből el tudod dönteni, hogy mit kell tenned, de csak őszintén!!!
2017. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Második hozzászóló vagyok. Nekem az a véleményem, hogy ez a lány komolytalan. Az a baj, hogy sokszor manipulálni szeretne, de még azt is bénán csinálja. Más nő megmondja,hogy ő macskát szeretne és egyáltalán nincs az benne, hogy ő most irányítani akar. Ő akar irányítani, tudtodra adni, hogy mit vegyél neki de szerintem ez gáz. Ugyanakkor meg az, hogy veled mi van, nem érdekli. Pedig ha együtt vagytok és közös érdekeitek vannak, legalább arra, hogy még sokáig együtt vagytok, akkor neki is ki kellene vennie a részét a kapcsolatban. Például mi is mikor párommal autóvásárlás előtt álltunk, kérdezte, hogy milyet vegyünk. Ő elmondta, hogy ez és ez tetszik (szereti a bmw-ket) én megmondtam, hogy combit ne, mert az olyan, mint a hullaszállító. A másik okés. DE! Mivel az övé lesz, teljes egészében az ő döntése, még akkor is, ha közös. Nem erőltetem rá, hogy most akkor is toyota legyen (most mondtam valamit, de szerencsére ebben is egyezik az izlésünk). Én mondtam neki, hogy max a színe érdekel. (Nő létemre nem értek az autókhoz, de érdekel így azért néha egy két dolgot jobban meg tudunk beszélni, mint a színe.) De a lényeg, hogy nem beszélitek meg azt, ami téged komolyabban érint. Holott, ha komolyan tervezel vele, akkor kapd el egy kicsit, mert így ez félre fog siklani. Nem kell itt magadnak kérdéseket feltenni, mert ez egyértelmű. Van egy ingerküszöb, melyet minden kapcsolatban el kell érnie a törődési szintnek. Hiányolod azt, hogy jobban odafigyeljen rád, érdeklődjön irántad, nyitott legyen rád és az ötleteidre, azaz jobban törődjön veled és ne csak eljátssza a boldog kapcsolat színét, hogy dolgokat csikarjon ki kapcsolat címszóval. Ezt hívják felszínes kapcsolatnak. Sajnos manapság divat. Én azt tenném a helyedben, hogy én is elkezdenék úgy viselkedni vele, ahogy ő velem. A másik, hogy valahol hiány van a kapcsolatban. Vagy a pénz viszontagságában vagy a szeretet részén. De mind a kettő olyan terület, melyről felnőttségetek révén beszélnetek kell, tudnotok kell. Bár lehet, hogy a lány nem kompatibilis, vagy ha az, akkor csak nem biztos, hogy akarni akar..

25L

2017. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egoista, önimádó, nárcisztikus. Nem érdemel meg téged. Lényegében csak kihasznál. én szakítanék.
2021. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!