Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te milyen kiemelkedő belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te milyen kiemelkedő belső értékekkel büszkélkedhetsz, amikkel élni is tudsz egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdekes olvasni ezen az oldalon, hogy néhányan mennyire kevés időt fordítanak az önismeretre, pedig egy kis ráfordítással már sokkal inkább olyan embereket vonzhatnának be maguknak a nők, és olyanokkal ismerkedhetnének meg a férfiak, akikkel valóban összhangba tudnak kerülni.

A kiemelkedő belső értékekre vagyok kíváncsi, szemléltetésképp írok két példát.


Van, aki le szokták írni, hogy mennyire odaadó egy kapcsolatban. Ha odaadónak tartod magad, vagy havonta egyszer ágyba viszed a reggelit a barátodnak, ne írd le. Akkor írd le, ha több különböző társad is kiemelte ezt a tulajdonságod, ha részletezt, hogy miért tart téged odaadónak, az csak jó, így méginkább bele tudunk mélyedni, azt is leírhatod nyugodtan.

A másik népszerű dolog a "hűséges vagyok". Kímélj meg ettől légyszi, elhiszem, hogy az vagy. Abban a helyzetben írd le, ha például te egy lány vagy, aki pultosként/pincérként dolgozik, és napi 50-100 agyatlan proli próbálkozik be nálad, de te határozottan nemet tudsz mondani, és a barátod 100%-ig biztos is ebben.


Gyengébbek kedvéért: kiemelkedő dolgokra vagyok kíváncsi, ez a kettő csak példa volt. Te milyen belső értékekben tudsz kiemelkedőt nyújtani?



2017. aug. 14. 22:58
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*Van, aki le szokta írni
2017. aug. 14. 22:59
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Őszinte, egyenes vagyok, megbízható, felelősségteljes, spontán, humoros, gondoskodó természet (nagyon fontos, hogy törődhessek a másikkal: pl. bevinni neki egy teát, megcsinálni a kajáját, megmosni a haját, ha kéri, segíteni apróbb dolgokban, nagyobbakban is). Bár ezek inkább alap dlgok. Kitűnő a memóriám, erős személyiségem van, keresem az életben a miértekre, hogyanokra a válaszokat, nem érem be kapott ideákkal, válaszokkal. Szeretném mindig jobbá tenni a kapcsolatot, de nem görcsösen. Ironikus, szarkasztikus humorom van, amit szeretnek a nők. Intellektuálisnak tartanak, szóval át lehet velem beszélgetni az éjszakát a legh.ülyébb poénokon keresztül a világegyetem működéséig...Nem vagyok rászorulva senkire jobbára, nem betegszem bele az egyedüllétbe, szeretem és bírom is azt. Tehát nem fojtom meg az illetőt a kapcsolatban. Nem érzem magamat fenyegetve egy konfliktustól vagy kritikától, bátran felvállalom és szembeszállok az érveim társasága mellett. Komolyan veszem a kapcsolatot és az elköteleződést. Jó hallgató és vitapartner vagyok. Igyekszem kreatív lenni a szenvedély terén is, meglepni a másikat mindig valamivel. Hirtelen ilyesmik ugrottak be. 29F
2017. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Humoros vagyok, igazságos vagyok. Ezt jegyezték meg legtöbben.

31/f

2017. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A legrosszabb ***** válasza:
45%

Belepukkantok a tenyerembe, összezárom ökölbe, odatartom a partnerem orra alá és kinyitom, ő pedig megérzi az igazi belső értékeimet.


De most komolyan, mi a tosznak kéne itt fényezzem magam. Szerintem beteges, és az önreklám legalább annyira büdös, mint a hasonlatképpen felhozott finglaszti.

2017. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Ha olyan nehéz lenne 50-100 agyatlan prolinak ellenállni, a pultosok folyton terhese volnának.


De ezt csak a gyengébbek kedvéért írom. :)

2017. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szilvi: óvszert is használhatnak, de egyébként is csak példaképpen írtam. :)

#3: Az igazságérzet egy nagyon jó dolog, örülök, hogy szóba hoztad.

2017. aug. 14. 23:28
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

Először, amikor elolvastam a kérdésed, úgy éreztem, ez igen, ez egy nehéz kérdés. Mégis mi az bennem, ami nem közhelyes/általános... De, aztán kapásból jött a válasz: Mindenkiben meglátom az embert..,meglátom magamat. Mindenkiben. Látom a jót, látom a rosszat. De a szenemben csak a jó dominál. Ha velem beszélget vki, jó érzéssel távozik, tudom. Csak ennyi.

De, ne gondold, ne gondolja senki, h tökéletes vagyok, ááh, dehogy, egy tökéletlen fax vagyok, de törekszem a jóra, és körülöttem mindenki jobb lesz. Jó érzés adni. Adni magamat, h tükör lehessek, egy tükör, amiben meglátja a szerethető önmagát. Pedig csak ugyanolyan ember vagyok, mint ő..

Vmi ilyesmi. 😊 Nem akartam elvont lenni, meg nagyképű. Ha értitek, értitek, ha nem, igy jártam, jártatok.. 😏

2017. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretek semmit elhallgatni a parom elol es tudok az erzeseimrol beszelni. Ha vmi bant, vagy vmivel nem ertek egyet en nem varok vele napokat, heteket, mig a masik kitalalja, hanem egyenesen a szemebe mondom. Es ha ne talan, nem lenne igazam vmivel kapcsolatban, azt is kepes vagyok bevallani es bocsanatot kerni a masiktol. Lehet ez nem akkora huuu de nagy belso ertek, de ha csak az exeimet veszem szamitasba, beloluk ezek hianyoztak es ez borzasztoan zavart. De ugyan igy ha baratokra gondolok vagy ismeroseimre ok se voltak ilyenek.
2017. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Netalantan*
2017. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Eddig nálam a 8-as nyert. :)
2017. aug. 14. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!