Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen parkapcsolatban elni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen parkapcsolatban elni, massal megosztani az eletet?

Figyelt kérdés
sose volt meg semmi ilyesmim... milyen?
2017. aug. 16. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó.
2017. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez nagyon kicsi valasz volt.


milyen erzes? es bovebben milyen?


ki hogy èli meg? sztem ki lehet ezt fejteni

2017. aug. 16. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

A legjobb.

Persze csak akkor, ha működik a kapcsolat, mert egy mérgező párkapcsolatnál még a szingli lét is jobb.


Boldogsággal tölt el, hogy van kiről gondoskodni, és van kivel megosztani a lelkemet és a testemet. Jó érzés, hogy van kit várni. :)


21/L

2017. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ mennyire vagy kompromisszumképes
2017. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Saját tapasztalat,nekem eddig jó tapasztalatom nem volt,azt se tudom leszek-e valaha szerelmes,az első barátnőm aranyos volt,szeretett,de érzelmileg nem volt stabil,napokra eltünt utólag tudtam meg hogy eszméletlen volt stb.Szakítottunk második kezdetben aranyos volt,aztán bunkó volt velem,azt bánom hogy nem vágtam legalább egyszer orrba.
2017. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Sz.r
2017. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!