Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kihozható a mély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihozható a mély gödörből a kapcsolat? Hogyan? Vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
A barátom nemrég jegyzett el. Elég régóta vagyunk együtt. Nem kapom meg tőle a kellő szeretetet és törődést. Persze tudja de nem változik semmi. Ha én nem akarok vele lenni akkor magától nem mondja hogy találkozzunk. Szeretkezés ritkán van mert nem találja jónak. A programokon nem érzi jól magát mert szerinte mindig valami bajom van ami nem tetszik. El is mondta és próbálok változtatni. Szerinte én magamhoz láncolom és ki akarom sajátítani, pedig szerintem sokat változtam jó irányba ezen a téren. Talán az hogy ő még élni akar és fél hogy megkötöm majd a hàzasság alatt. különbözőek vagyunk. Ő szabadságot szeret én pedig együttlétet. De szerintem tulságosan is egyedül akar lenni és eltol magától vagy mai napig sem enged be az életébe és ez már nem fér bele egy kapcsolatba nekem. Az fáj igazán hogy sok emberrel összevesztem mostanában és ellenségesnek tartanak. És ő melléjük áll. Engem soha nem véd meg. Rossz emberként állítanak be pedig én nem tartom magam annak. Az embereknek az nem tetszik hogy őszinte ember vagyok és mindent nyíltan kimondok. Mintha őt az érdekelné mit mondanak mások. És az ő szemükkel nézne. Olyan mintha mindig ugyanazokat a köröket futnánk és nem jutnánk előrébb. Külön élünk és olyan mintha már nem ugyanazok lennénk mint régen. Régen összetartottunk, mindenre találtunk megoldàst közösen és tűzön vizen át együttmaradtunk. Most mintha az ellenkezője lennénk. Folyton veszekedünk. Bántjuk egymást. Ellenségesek vagyunk. Pedig megbeszélünk mindent és probáljuk helyrehozni a dolgokat. De le kell adni az igényeimből miatta. Vagy talán nem fogadjuk el a másikat?
2017. aug. 17. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen rossz a helyzet, miért jegyeztétek el egymást?
2017. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyel terhes tole. En ennyit kerek csak toled.
2017. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Az emberek minden logikat nelkuloznek. Szar minden a kapcsolatban, erre nemhogy nem szakit, hanem eljegyzi magat vele... komolyan????
2017. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az elejét olvastam el, de össze ne házasodjatok, gyereket pedig pláne ne csináljatok!!!
2017. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd ott a susnyásba, mert csak elsárkányosodsz mellette. Keress egy olyan fickót, aki fényesre kefél.


Vagy maszturbálj sokat és nagyot.

2017. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#5


Lehetnél egy kicsit kevésbé primitív?

2017. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján, nem igazán értem, hogy miért vagytok együtt, az eljegyzést meg végképp nem...
2017. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
miért bólintottál rá az eljegyzésre, ha minden szar?!
2017. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6


Az egyszerű megfogalmazásnak megvan az az előnye, hogy mindenki megérti.

Ha nem tetszik, olvasgass koeljót (ő se fog mást írni, csak hosszabban és pénzért).

2017. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

#9


Nem olvasok ilyen szart.


De ettől még kőprimitív ez a "höö hö hö há' keféjjen fényesre, mer' az az igazi élet ám" mentalitás.

2017. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!