Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan nyerjek önbizalmat úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan nyerjek önbizalmat úgy hogy a fullos modell alkatú szép csinos nők mindig elutasítanak csak az átlagos nőknek kellek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom te is egy fullos modell alkatú helyes, sármos pasi vagy, ugye? Vagy mire fel vannak ilyen elvárásaid?


Viccet félretéve, az önbizalom, ahogy a nevében is benne van, BELŐLED kell, hogy származzon. Attól sosem lesz önbizalmad, hogy fullextrás nők vonzódnak hozzád, nem ez mutatja meg az értékeidet és nem ez adja a te saját erődet.

2017. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Ezek szerint, neked nem kell átlagos nő, csak "fullos" ?


Hát, akkor, barátom, tedd oda magad és valamiben tűnj ki, de nagyon!

2017. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél meg mindent ,hogy te is egyre jobban nézz ki . Adj a megjelenésedre ,sportolj ,figyelj oda magadra. Ők is ezt teszik ,adnak magukra, és a legtöbbször ugyanilyen férfit is keresnek. Ha pedig ezt megteszed ,akkor belül valszeg érezni fogod ,hogy már már megütöd azt a szintet ,amivel szerethetsz ilyen nőt.Ha pedig elhiszed az önbizalom is megjön. Változtass ,fejlődj ,hozd ki magadból a maximumot .

Persze ezek csak a külsőségek ,én azt vallom ,hogy a személyiség még mindig sokkal többet számít. De abban már szerintem teljesen a nőtől függ ,hogy mit preferál. Ami az egyik csinos nőnél nem jön be, lehet a másiknál be fog. Próbálkozni kell ,és nem egy kalap alá venni az összeset. Viszont viselkedésben add önmagadat ,hogy önmagadért szeressen meg.

2017. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2. Sportolok, izmos vagyok, igaz csak 166 cm de erről nem tehetek......munkám a hívatásom és havi 200 -at megkeresek
2017. aug. 17. 17:17
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

#4


Akkor valami belső tulajdonsággal kell kitűnnöd, ha a külsőd rendben van.


Bár, nem tudom, hogy mi kell a "fullos" nőknek, mert én, nem vagyok az.

2017. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Akikkel én beszéltem eddig azok a humort ,az udvariasságot, a nyitottságot (feléjük ,hogy érdeklődve hallgatják őket pl) értékelték nagyon. Ez kb általános igény a nők részéről ,a többi személyiségbeli dolog már nagyon egyénfüggő ,hogy ki mit preferál.
2017. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Mi neked a "fullos"? Linkelj már képet.
2017. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nőt keress aki szeret. Akikre te vágysz azok felszínesek általában, és ha nincs 20 milliós kocsid, akkor rád se néznek, neked komolyan ilyen kell?
2017. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
A szép ,csinos és jó alkatú lányok nem mind pénzéhesek Vannak köztük is szerények és kedvesek. Igaz ők a kisebbség ,de vannak.
2017. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Akinek csak az számít,hogy legyen kivel villogni,az megérdemli a kudarcot.Ezek szerint te is csak egy vagy a sok felszínes nyálcsorgató közül,aki mégsem akkora főnyeremény,mint amilyennek hiszi magát.
2017. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!