Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom, hogy az exe velünk éljen?

Figyelt kérdés

Egy hete házasodtunk a férjemmel.

Az összes exével jóban van, én ezt elfogadtam, van, akit én is kedvelek.

Mi külföldön élünk, ahol az anyagi lehetőségek jobbak. A férjem felajànlotta a lánynak, mi lenne, ha hozzànk költözne hosszabb időre, vagy akár végleg, hiszen a hàz nagy, van egy szabad szobànk, lakhatna nálunk, a lakàsba és a kajàba nem kéne beleadnia, gyűjthetne pénzt.

Erről koràbban nem volt szó, engem sokkolt, ezért meg is mondtam a lánynak, kedvelem, szívesen làtom, de senkit sem fogadnék évekre, és szerintem más friss hàzasok se.

Nyugodtan jöhet 2-3 hónapra ingyen, dolgozhat is, regisztràljuk a címre, de nem hotel ès nem átjáróhàz, ès ezt senki ne is vàrja el tőlem.

A làny nincs rossz anyagi helyzetben, illetve szingli is.

A pàrommal csúnyàn összevesztünk ezen, szerinte undok vagyok, miért nem segítek, nyugodtan lehetne àtjáróhâz addig a kb 3 évig, amíg nem szeretnènk babàt, azt megèrti, hogy újszülötthöz màr ne.


Valóban én voltam inkorrekt, és undok?

A làny azt mondta, nincs harag, de ő fordított esetben bàrmelyik baràtjàt fogadnà így évekre.


23n(én), 27n, 30f


2017. aug. 17. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

De szívesen lennék párod exe...

Én hónapokra sem engedném magamhoz, azzal már átlépne egy határt. Én sem engedem az exeimnek, hogy hatással legyenek a párommal közös életünkre, hiába váltunk el mindig békésen. Már az szíven döfne, ha a másikban meg ilyesmi megfordul egyáltalán...

2017. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A saját anyámmal vagy testvéremmel nem élnék együtt évekig, nemhogy a férjem exével... Persze, pár napra oké, vendégül látjuk, egy hétig is akár, na de hogy ÉVEKIG?! Miaf....sz??! Én is kibuktam volna az ötleten, és nem azért, mert egy exe, hanem mert ne költözzön már a közös otthonunkba senki, akit nem akarunk mindketten oda...
2017. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nagyon vicces és abszurd ötlet 😆

"lakhatna nálunk, a lakàsba és a kajàba nem kéne beleadnia, gyűjthetne pénzt." - remélem te is dolgozol, és a te fizetésed is rámenne, hogy eltartsátok a lányt... nyugi, nem vagy inkorrekt, sem undok, ne hagyd magad elbizonytalanítani. Maga az ötlet nonszensz, normális emberben ilyen fel sem merül. Lehet a férjed sutyiban így akartja a háremét kialakítani, szép lassan odaköltözteti majd az "exeit"

2017. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez mindenhogy röhejesen hangzik XDDD Abnormális ötlet. Egy éjszakát nem aludhatna nálunk, nemhogy heteket vagy hónapokat. Bár nekem ez az "összes exszel jóban vagyunk" dolog se jönne be, de ez mindenkinél más, mindenesetre nekem fura, hogy valakit nem zavar, hogy a másik jópofizik azzal, akivel X idővel korábban még ki tudja hány pózban meg hány helyen dugták szét egymást és ő hallgatta a szeretlekeket és társai.

Szerencsére nálunk egyikünk életében sincsenek jelen az exek és nem azért, mert utáljuk őket, hanem mert exek. Pont.

A lánynak én szépen megmondanám, hogy emberek ezrei képesek külföldön új életet kezdeni, anélkül, hogy az exfaszijuknál csövezzenek akár csak egy héten keresztül is. Ha elég nagylánynak érzi magát a külföldi élethez, akkor legyen annyira is nagylány 27!! évesen, hogy megoldja.

2017. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

1-2 het okes, de tobbre? Mi a tosz...


A masik meg: " hozzànk költözne hosszabb időre, vagy akár végleg, hiszen a hàz nagy, van egy szabad szobànk, lakhatna nálunk, a lakàsba és a kajàba nem kéne beleadnia, gyűjthetne pénzt. "


Szoval ingyen elhetne nalatok teljes ellatassal. Ez nem hotel, ez szeretetszolgalat :D


Foleg friss hazaskent...ne, ilyen nincs...

2017. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Blackfun ***** válasza:
100%

Ugye most csak viccelsz? :D milyen nagy a ház? hány ex fér el benne?

Tőlem ez a gondolkodás mód nagyon messze áll...

valószínűleg én is bunkó paraszt vagyok.

2017. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed fejében hatalmas problémák vannak. Szerintem költöztessétek oda a te egyik exedet is, és éljetek úgy mint egy nagy boldog család. :D
2017. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj megkérdeznem, nem bántásként, de miért házasodtatok össze?
2017. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
En leszarnam h egy hete hazasodtatok, elvalnek a francba. Meg te erzed magad szarul es mentegetozol, nonszensz. A kovetkezo ferjed ne egy woodstocki hippi legyen.
2017. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Te nem hogy undok nem vagy, de még előzékeny is, hogy pár hónapban még benne lennél. Én nagyon max 1-2 hétbe egyeznék bele, akkor is csak ha nagyon nem tud hova menni a csaj. Évekről szó se lehetne. Az otthonotok ne legyen már menedékszálló, és ne ti tartsátok már el az exeit. Ez az egész ötlet egyenesen abszurd, nem is értem hogy fordulhatott meg ilyen a fejében. Még ha egy családtag lenne, de egy ex????? Meg az a minimum hogy bele száll a kajába meg lakhatásba, nem vagytok jótékonysági intézmény.


Ez egy elmebeteg ötlet. Ha nekem egy ilyennel előállna a férjem, és utána még én lennék a szemét mert nekem ez nem tetszik, tuti válnék, aztán lakjon csak az exeivel.

2017. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!