Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha mindenen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mindenen veszekszünk?

Figyelt kérdés

Elsősorban elmondanám hogy nem szoktam ide írni, de annyira tanácstalan vagyok hogy mindenképpen szeretnék mindenki véleményét meghallgatni, tehát köszönöm annak aki hajlandó elolvasni a regényemet:


Párommal 5.hónapja leszünk együtt szeptemberben. Gyakorlatilag friss kapcsolatról van szó,amikor még mindennek jól kellene működnie,de egyszerűen a kezdetektől fogva rendszeres a veszekedés,szinte heti szinten 2-szer.

Nagyon különböző jellemek vagyunk,sajnos a távkapcsolat is rányomja erre a bélyegét,de ennyi balhét. még ez sem indokolja. Számtalanszor mondtam neki ha nem változik,nem folytatom ezt vele tovább,-de mivel százszor fenyegettem meg már vele,így következmény nélkül nem érzi a súlyát. Rengetegszer határoztam el magam,aztán kérlelte vissza magát újabb veszekedéssel. Soha nem lát be semmit,és nem vagyunk már tizenévesek hogy ezt játszuk. Eltérő az életvitelünk, én vagyok a visszafogottabb, az otthonülősebb tipus.

Nem vonz a stílusa. Nekünk nincsen másunk csak az érzelem.


Mai események:

Reggeltől estig dolgoztam ,amikor tudtam adtam életjelet interneten vagy amikor nem voltam közelembe telefonáltam neki. Hazaérve megírtam mit csinálok épp. Miatta siettem vissza,hogy vele lehessek,de azzal fogadott hogy hányszor telefonáltam és biztos sántikálok valamibe. Felhozott mindent amit csak lehet, a céges ügyeit, az anyagi helyzetet...


Egyszerűen nem érti nekem nincs olyan dokgokra pénzem amiket ő akar,(meg nem is vagyok az a tipus aki éjszakába jár) ami erőmből kitellik azt megteszem de iskola mellett ez nehéz. Fáj hogy ennyire anyagias,hogy kiforgat mindent,bánt és hogy lézi azt ahol lakok! Simogatást vár arra ha támad.

Túl eltudnak durvulni a viták.



Nagyon összevesztünk. Kibékülnétek vele ha ettől eltekintve szeretitek?


19/L


2017. aug. 17. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a valaminek mi a lofarok ertelme van?
2017. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Csak az elejét olvastam, de kb semmi pozitívat nem írtál róla. Mi a tökömnek vagytok még együtt? Felesleges ilyenre pazarolni az időt. Az életbe nem lesztek egy hullámhosszon, annyira különbözőek vagytok.
2017. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ő nem érzi azt hogy mekkorát belém rúg azzal hogy lenézi azt amiért dolgozok, nem gondol bele milyen nehéz az ha az embernek nincs,tőle pedig semmit nem fogadnék el.
2017. aug. 17. 19:29
 4/22 anonim ***** válasza:
Én végig olvastam. És teljesen nonszensz hogy ti együtt vagytok. Ideje lesz váltanod.
2017. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Keress egy kicsit klasszikusabb srácot magad mellé.
2017. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
De ne egy prűdet.
2017. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"nem vagyunk már tizenévesek" mondod ezt 19 évesen :D


De ezt leszámítva amúgy mi az, amit szeretsz benne? A kapcsolat maga látványosan működésképtelen, nem is értem hogy bírtátok 5 hónapig. Az meg, hogy egy ilyen pocsék, sehova nem tartó, kiaknázó kapcsolatnak nevezett kupac kakiban ragadj ilyen fiatalon, nem tudom mire lenne jó.

2017. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Nem vonz a stílusa"


Akkor mi a fäsznak vagytok együtt?

Ja hogy ne legyél egyedül, meg azért csak van valami ami miatt ezt elviseled, és az biztos nem a szeretet.

2017. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
3 héten belül betöltöm a 20at, ő 23 éves. Előtte nekem egyetlen barátom volt, egész gimnáziumi éveim alatt, utána jött ő de ez nem működik. Az bánt hogy nem tud bocsánatot se kérni,soha semminél nem jut el odáig. Kierőszakolni nem fogom belőle. Szerinte én tartozok elnézéssel a napért.
2017. aug. 17. 19:45
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen nem a szeretet hanem a szerelem!
2017. aug. 17. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!