Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Charlessheepford kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni, hogy miket lehet tenni hogy újra indulhasson egy párkapcsolat? Mikor érdemes ezzel próbálkozni és hogyan? Mennyi az az idő amikor már felesleges ezzen agyalni? A személyes találkozás felébreszthet irántam valamit benne?

Figyelt kérdés

Kérem az olyan válaszolok kíméljenek, hogy "engedd el", "van 1000 másik", "mit vered magad", ugyanis én még nem tudok lemondani róla, egyrészt elég friss, most lesz 6 hete hogy szakított velem, másrészt még szerelmes vagyok belé. Ide kapcsolódó kérdésem, hogy mennyi idő mire újra kezdődhet egy kapcsolat. Fiatalok vagyunk, 20/L és 21/F.


Röviden a párkapcsolatról annyit, hogy szeptemberben indult és kisebb megingásokkal, hibákkal, de februárig minden okés volt, ő maga is azt mondta hogy addig imádott, aztán ott volt egy szakítás pont 14.-én... azt mondta hogy ott eltört nála valami (pontosabban ő márciust mond, de szerintem keveri mert akkor nem volt semmi). Azután április, május egy nehezebb időszak volt, sok volt a veszekedés a kisebb-nagyobb surlódások. Utána pedig állítása szerint kiszeretett belőlem fokozatosan, ezzel az a baj hogy személyesen ezt sosem észleltem, illetve ugyanaz az ember vagyok aki eddig (mondjuk sokszor úgy viselkedtem hogy az magamnak is rejtély és ezt szeretném is valahogy bebizonyítani hogy ugyanaz az ember vagyok, valahol attól függetlenül hogy lesz-e köztünk valami).


A lényeg a lényeg hogy július 5.-én összevesztünk és szakított velem, de előtte semmi jelét nem mutatta ennek az azt megelőző két hétben, még ő is kérte hogy napi szinten videochateljünk. Azt mondta gyerekes vagyok, sokszor olyat mondtam neki ami egyáltalán nem tetszett neki, nem látja azt hogy én majd tudnám segíteni őt a földjén, nem lát dolgosnak és mondjuk olyat is írt hogy most elege van a kapcsolatból, egyedül akar lenni és magányra vágyik, no most ez nem tudom hogy ilyen kamu szövege vagy tényleg (pedig miatta kezdtem el dolgozni is egyetem mellett). Hát az igazság hogy elég sok mindent felsorolt, akit esetleg érdekel vagyígy nem látja át annak privibe leírom.


Most a jelenlegi helyzet az, hogy barátok maradunk, de amikor szakított velem azt is megtagadta hogy láthassam, magyarul először leírta aztán még telefonon beszéltünk, de ennyi, azóta nem keresett, ha a barátainkkal a közös csoportba írok tök normálisan, akkor szépen flegmán minál szemetebb módon válaszol. Az a baj a személyes négyszemközti lezárásra, beszélgetésre is először azt mondta hogy okés utána meg csak annyit hogy majd meglátjuk. Ahogy olvastam hallotam illetve igénylem ide kéne a személyes találkozás, hogy legalább mint barátok újra kezdhessük aztán abból megint lehet valami talán...


Jöhetnek a személyes tapasztalatok és őszinte vélemények.



2017. aug. 17. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

"aztán ott volt egy szakítás pont 14.-én"

Miert szakitottatok?


"Utána pedig állítása szerint kiszeretett belőlem fokozatosan"

Ezek utan miert akarsz tole barmit is? Ennel rosszabbat mondani a parunknak nem nagyon lehet.


"július 5.-én összevesztünk és szakított velem"

Tehat masodjara is szakitottatok.

Megvolt a masodik esely is. Semmi nem valtozott, max ideig oraig eroltetve. Ideje belatni, hogy nem mukodik kozottetek a dolog.


"Most a jelenlegi helyzet az, hogy barátok maradunk"

Soha nem lesztek baratok. Bocsi, de ez van. Ezt neked is latnod kell.


"Az a baj a személyes négyszemközti lezárásra, beszélgetésre is először azt mondta hogy okés utána meg csak annyit hogy majd meglátjuk. "

Nincs mit megbeszelni. El kell engedned, mert nem mukodik. O egyertelmuen kimutatja szamodra, hogy vege. Illetve kicsit furcsan, erdekelne, hogy miert undok veled ennyire, biztos csinaltal valamit, ami nagyon nem tetszett neki.


Ep eszu ember erre nem fog neked olyat irni, hogy probalkozzatok. Tenyleg el kell engedned. Most nem illetek ossze. 1-2-3-4-5 ev mulva ki tudja. Addigra sokat valtoztok mindketten, de jelenleg nincs ertelme.


Illetve ne alazd meg magad ennyire. Ne eroltesd valakinel a kapcsolatot, aki ennyire elzarkozik tole. Semmi jo nem sulhet ki belole, csak magadat fogod bantani.


Sajnallak teged, mert latszik, hogy szereted, viszont ez sajnos rengetegszer nem eleg.

2017. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!