Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan mintha kerülne, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mintha kerülne, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még friss a kapcsolatunk, és eddig minden szuper volt, viszont a héten egyszer sem találkoztunk, elvileg szombaton fogunk, de már kételkedem benne.

Szerettem volna vele találkozni a héten korábban is, de lemondta, mert nem ér rá, meg tanulnia kell. Viszont előbb hívott telefonon, és elvileg a haverjaival volt.


Teljesen tanácstalan vagyok, mert be akar mutatni a szüleinek, el akar menni velem valahova pár napra, hogy csak kettesben legyünk, viszont ezen a héten úgy érzem kerül engem. Vagy van valami, amit nem mond el, vagy velem kapcsolatban kételkedik. Mit tegyek? Hagyjam és majd kiderül, vagy üljek le vele beszélgetni?


23L


2017. aug. 17. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha lenne saját élete is, ez tényleg ekkora gond?
2017. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.

mert nem ér rá, meg tanulnia kell.


Nyar van...az egyetemeken is. Esetleg ha dolgozik es azzal kapcsolatban, akkor nem szoltam, de a kerdes alapjan meg gyerek lelkuletunek tunik az egesz (ha ennyit nem sikerul megbeszelni, hogy miert nem talalkoztatok hetkoznap).

2017. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A vizsgaidőszakban két vizsgája nem sikerült, így az egyetem biztosít pótvizsgát, ami augusztus végén lesz.


Az elsőnek pedig:

Értem én, hogy van saját élete. Eddig hetente kétszer találkoztunk, ami jó is volt, kicsit keveselltem, de oké elfogadtam, viszont ezen a héten fura ez a váltás, és nem értem mi történt.


Beszéltünk mi arról, hogy úgy érzem hanyagol, de csak annyit mondott, hogy ez az időszak a vizsgája miatt most ilyen, de utána majd más lesz. Viszont attól még ugyanúgy fura nekem, hogy a haverokra szán időt, rám meg ezek szerint nagyon semennyit.

2017. aug. 17. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet hogy a haverokat nem terveztecsak igy alakult. Ugyanmindenki arra szanidot, amire igazan akar, de en ezt nem latnam tragikusan,meg nem latnek bele olyasmit ami nincs. Friss kapcsolat, akkor ne vard el tole , hogy az eddigi eletet feladva csak rad koncentraljon. Mev izlelget teged, most ismerkedtek, hagyj neki szabad teret is. Mar beszeltetek rola, aztmondta, ez most huzosabb idoszak, utana mas.lesz. Semmi ertelme hisztizni, hogy de legyetek egyutt tobbet, lehet kiharcolod, de ott marad a tuske hogy milyen aron. Ebben a helyzetben szerintem a megerto tars poziciojat kene felvenned, ez most ipyen idoszak, elmulik, azran megint tobbet talalkoztok, ha kerulne, akkornememlegetne hogy par napra el akar menni veled kettsben...amugy meg, heti ketszer talalkoztatok eddig,most meg csak egyszer fogtok szombaton. Ez azert nem veszes.
2017. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem én és próbálok nem hisztizni, amikor mondta, hogy a haverokkal volt, nem tettem szóvá neki, hogy ez mennyire rosszul esett.

Csak nagyon félek, hogy ez az egész nála, valami rossznak az előszele.

2017. aug. 17. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:

És kivel ismerkedtél meg? Magával Don Huan-al?

Mert mi lesz ha nem jön össze a dolog?

Nyugizzál le, és ne nagyon keresd, keressen ő téged, ha akar valamit, te szeretnél többet találkozni ő nem, éld a saját életedet te is, aztán majd lesz ami lesz.

2017. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyár eleje óta tart a dolog, többször is nála aludtam már, és pár nap után mindig jött azzal, hogy hiányzom és találkozzunk. Ez a hét kivétel. Meg vagyok ijedve igen, mert érzem, hogy valami más lett.

Szeretném megtudni mi történt, és ha nem tudja megmagyarázni, akkor lezárni az egészet.

Nincs kedvem állandóan azon agyalni és várni heteket, hogy kiderüljön és végül ő dobjon engem. Már átéltem ilyet párszor és lehet a rossz tapasztalat beszél belőlem, de ezzel nem tudok mit csinálni.

2017. aug. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!