Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám a következő:

16 éve vagyok párkapcsolatban, leszámítva a kisebb-nagyobb vitákat jól megvagyunk, mondhatni tökéletesen kiegészítjük egymást. Egy valamit nem tolerálok, az pedig a megbízhatatlanság. Párom az utóbbi kb.2 évben azt játsza, hogy elmegy inni a haverokkal, közli hogy mikorra ér haza és általában haza is ér, csak 3-4 de van hogy 5 órás késéssel. Nem, nem nővel van. Hívtam most hogy várjam-e meg vagy aludjak (arra kért várjam meg) és elnyomódott a zsebében a telefon, pasikkal van. A múltkor egy ilyen durvább kihágása után nagyon összevesztünk, akkor azt mondta megváltozik, mert nem akar elveszíteni. Erre ma elment, bár kifejeztem a nemtetszésem, azt mondta bízzak benne. Holnap dolgozik, azt mondta este 10-re itthon van. Ez nyilvánvalóan nem igaz, már 2 órát csúszik.

Nagyon elegem van már ezekből a görbe estékből és ráadásul ő is azt mondta, hogy fordított esetben neki is nagyon rosszul esne és igazam van.

Viszont nekem most nagyon elöntötte a fos az agyam, nem akarom úgy leélni az életem hogy mindig meg vagyok bántva és úgy érzem, hogy a nekem tett igéretek fele annyira nem fontosak mint az ivócimborák. Viszont mégis csak 16 év, amit nem szívesen dobnék ki az ablakon. Ti mit tennétek? Szívem szerint kizárnám a lakásból, egyelőre képtelen vagyok lenyugodni.


2017. aug. 18. 00:13
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
33N
2017. aug. 18. 00:14
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a baratnoiddel ilyenkor te is valamerre.
2017. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az rendben van, szokott ilyen is lenni. Engem nem az zavar, hogy eljárkál. Az zavar, hogy abszolút megbízhatatlan. Nem egyszer kellett programot lemondani azért, mert nem tudja betartani amit igér. Ha én azt mondom, hogy 10-re otthon vagyok akkor otthon is vagyok. Ha kések a busz miatt, akkor felhívom hogy ne aggódjon. Ráadásul ma nem vittem le a kutyát 9kor, mert azt mondta várjam meg és menjünk le a kutyával elé 10re...kár, hogy levittem mert érsemes lett volna a párnájára tennem a cart, akkor értette volna a célzást.
2017. aug. 18. 00:27
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Igazabol olyan sok mindent nem tehetsz

Ujra beszelsz vele

Te is eljátszod vele ugy lehet felfogja milyen erzes neked ez

Dobod a 16 evet

Egyebkent en is szarul éreznem magam ,hogy folyamatosan elfelejt

2017. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Megleckéztetni, hátha észhez tér..
2017. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

El is játszom, holnap este elmegyek a barátaimmal, a telefonomat meg kikapcsolom. Esküszöm hányni tudnék az ilyen pitiáner bosszúktól (pláne kapcsolatban), de ha ez kell akkor ez kell.

Egyébként most hívott, hogy jön haza csak elment az utolsó busz. Én meg közöltem, hogy elmúltak azok az idők, hogy ilyenkor kocsiba pattanjak és elé menjek, gyalogoljon haza vagy maradjon ott. Sosem éreztem még ilyen haragot ami elég ijesztő, mert azt hittem 15 évig kb, hogy mi mindent megoldunk és mindig együtt leszünk.

2017. aug. 18. 01:00
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Én kizárnám, majd ha számon kér akkor megmondanám neki hogy minden egyes alkalommal mikor nem ér haza időben akkor ki fogom zárni. Amugy velem is ezt csinálták, akkor mondtam neki hogx ha nem tod mikor érsz haza akkor ne is mondj időpontot inkább, de ne kamuzzál a pofámba. Attól kezdve nem mondott időpontot, hanem mikor elindult mindig irt hogy mikorra ér haza. De azt is mondhatod neki hogx még egy késés és repül. Ha fontosabb az ivászat haverokkal mint te.
2017. aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Most mondtam neki mielőtt rányomtam a telefont, hogy változtasson ezen és ha úgy érzi hogy nem megy, akkor vegyen ki egy szabadnapot mára és csomagolja össze a cuccait.

Mindenesetre majd holnap meglátjuk hogy viszonyul ahhoz, ha ő van a "másik oldalon".

2017. aug. 18. 01:39
 9/21 Fish1 ***** válasza:
63%
Egész addig csinálja, amíg nincs következménye. Ha lesz, akkor majd elgondolkodik.
2017. aug. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is ugyanaz a helyzet, megfejelve azzal, hogy a párom nem fogja fel mi a bajom és azt hiszi, hogy nem akarom, hogy eljárjon bulizni. Pedig csak az a baj, hogy megbízhatatlan.


Mond egy időpontot én meg várom, esetleg főzök is neki és akkor nem jön időben és nem is szól, hogy nem jön időben. De ezzel az én időmet is pazarolja, mert ha tudom, hogy még van +2 órám, akkor mondjuk főzés helyett elmegyek én is barátnőzni, nem feleslegesen várom haza. És ez nagyon dühítő. Úgy érzem semmibevesz.

2017. aug. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!