Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a barátnőm viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a barátnőm viselkedését?

Figyelt kérdés

Ugyanoda vettek fel minket, szombaton szerveztek gólyatalálkozót, amin mindketten részt vettünk, viszont amíg nem vele voltam, kicsit berúgott. Nagyon gázul viselkedett, más srácokkal beszélt elég közelről.Mentségére szóljon, hogy nem ért hozzá elvileg senkihez.


Ezt követően maradtunk még 1 órát, de akkor is megesett, hogy tőlem elment más fiúkkal beszélni.. Jól kiosztottam másnap, hogyan viselkedett, erre kb. 20x elmondta, hogy engem szeret, és nem hiába várt rám ennyit. (Régóta beszéltünk egymással, de eleinte barátként tekintettem rá.) Továbbá, hogy megbánta azt ahogyan viselkedett. Ezt követően 3 napig haragudhatott rám, mert elég keveset beszéltünk teljesen hétköznapi dolgokról.


Gólyatalálkozó előtt is írogattak neki idősebbek, illetve most felvett hallgatók egyaránt, sokszor le is fotózta, elküldte nekem, hogy röhögjünk egyet. Most azonban, nem teszi ezt. Nagyon idegesítő, hogy oda-vissza likeolják egymásnak a képeit egy gyerekkel, akivel most lett ismerős. (Véletlen vettem észre, mielőtt félreértene bárki.) Most meg se említi ezeket az eseteket..


Egyébként friss a kapcsolat, 2 hónapja vagyunk együtt, már minden volt.. Viszont tényleg nem értem, mert kb. minden felsőbb éves hallgatót bejelöl az ellenkező nemből. Pedig annyiszor elmondta, hogy mennyire szeret, és mennyire jó vagyok vele, és nem akar elveszíteni.


2017. aug. 18. 01:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Jövő héten gólyatáborba megyünk, attól félek, hogy teljesen elveszi a kedvem az egésztől, mert úgy leitatják, hogy fel se fog tűnni neki... nekem meg nem kell ilyen lány.


Pedig teljesen más volt a szememben eddig.

2017. aug. 18. 01:04
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

oreg neked nem valo parkapcsolat, engedd el ezt a szegeny lanyt egy erettebb es ertelmesebb pasashoz


te meg nagyon gyerek vagy


ugy viselkedsz a paroddal, mintha a tulajdonod lenne...szanalmas

2017. aug. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iszik az magától is nem kell itatni. Ha ilyen hamar jelentkeznek a gondok és már ugy érzed hogy ez neked nem kell, akkor jobb ha tovább lépsz.
2017. aug. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyes! Felreertesz, o viselkedik gyerekkent.. Szanomra nem problema, hogy masokkal beszelt, hanem csak az zavar, hogy nagyon gyerekesen viselkedett!
2017. aug. 18. 01:27
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Mit jelent a gáz viselkedés? Abban még nincs semmi tré, ha megivott 1-2 pohár valamit és jó kedve lett. Nem mellesleg muszáj ismerkedni a felsőbbévesekkel és be kell valahogy illeszkedni.

Ha hulla részegen kikezdett másokkal vagy kellette magát pasiknak, akkor neked van igazad.

2017. aug. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Eltunt egy olyan 10 percre, mert elvileg az egyik lany ismeroset kiserte el a kozeli villamoshoz, 5 perc mulva elkezdtem keresni, szornyen esett szamomra az egesz helyzet. Utana egyedul lattam visszajonni a bejarathoz,viszont szolhatott volna. Valamint a vegen ugy huztam el az egyik gyerektol, nem akart meg hazamenni, buszon meg majdnem elsirta magat, hogy sajnalja es ugye nem fogok-e vele szakitani..
2017. aug. 18. 02:05
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Meg mindig teged latlak gyerekesnek.
2017. aug. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Szia :) egyáltalán nem reagálod túl, nem bántani akarlak vagy megfélemlíteni, de az ilyen lányok, ha a gólyatáborban ilyenek, akkor gondolj bele mi lesz egy kiránduláson, egy olyan estén mikor te tanulsz, ő bulizik stb. Az ilyen kapcsolatoknak nincs jövőjük


Barátomnak rengeteg nő ismerőse volt, 80%-a ku.rva, kitöröltettem vele, és mostmár se lájk, se nők, ha valaki bejelöli akkor nem jelöli vissza, és ez nem a papucsság, ez az őszinteség :) 22L

2017. aug. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Ringyó, ennyi. Ha kicsit többet iszik, be is verdesik neki. Biztosan szeret, de ha alkoholt iszik, elindul a valódi énje/vágya. Kell az elismerés, a flört és be is fogják dugni neki..... Szerintem séta van neki. 2 napig sírni fog, utána meg valaki megvigasztalja.
2017. aug. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Kerdezo,te beteg vagy. Gyerekesen viselkedsz. Tulreagalod.


Szerintem jobb lesz mindkettotoknek,ha szakitasz. Nem valo neked kapcsolat.

2017. aug. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!