Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő ilyenben hazudik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő ilyenben hazudik az szakítóok?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, mondjuk hogy csak elméleti kérdés.


Ha egy friss kapcsolatban a pasi szeretné, hogy a nö gyógyszert szedjen, de ö azt hazudja allergiás rá és több év után derül ki,hogy csak nem akarta megmondani,hogy nem akar fogamzásgátlót szedni akkor az szakítóok?


2017. aug. 18. 10:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nálam már az szakító ok lenne, ha a férfi "kötelezne" arra, hogy gyógyszert szedjek, mert nem fogom csak az ő kényelme miatt, hormonokkal tömni magam.
2017. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ha a nő nem akar fogamzásgátlót suedni, az maximálisan megérthető. Felborítja a hormonháztartást, mellékhatásai jelentkezhetnek stb. Ezt egy férfi, aki nem csak a szexre hajt, hanem fontos neki az illető el kell fogadja.

Azt viszont nem tartom korrektnek, ha őszinteség helyett a nő valami hazugsággal áll elő, hogy miért nem akarja szedni. Szerintem nagyon fontos ezeket a dolgokat őszintén megbeszélni.

Üdv, egy lány, akinek mellékhatásai lettek a fogamzásgátlótól

2017. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az szakítóok, ha valaki gyógyszert akar velem szedetni.
2017. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Semmivel se gázabb, mint amikor a pasi azt akarja, hogy évekig szedd a tablettát, mert neki állítólag kicsi/nem áll fel benne/allergiás rá.
2017. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Tök mindegy,hogy allergiás-e rá. Rengeteg mellékhatása van. Hízás,halhullás,libidócsökkenés,stb... később sok embernek teherbe esnie is nehezebb. Nem a nő kötelessége, hogy tönkretegye a testét,mert a másiknak úgy kényelmesebb. Nem csodálom, hogy túlzott, nekem ugyan nem ajánlák az orvosok, hogy szedjem, de én azt mondom mindig, hogy nem szabad. Akinek ez szakítóok, az annyit is ér.
2017. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat lenne az olyan, ahol nem lehetne megmondani őszintén, hogy mit miért nem teszek meg? A fogamzásgátlás közös ügy. A hormonok meg nem mindenkinek jönnek be. Ezt normális kapcsolatban őszintén meg kell tudni beszélni. Inkább itt az a kérdés, miért érezte azt a nő hogy hazudnia kell ebben? Miért nem lehet őszinte? Az lenne a szakító ok, hogy nem bízhatok meg a partnerembe és nem vállalhatom fel a gondolataim, érzéseim, döntéseim, stb.
2017. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell eltitkolni, ha valaki nem akar szedni.Egyetlen férfi sem kényszeríthet erre egy nőt.Amelyik kényszeríteni akarja, zsarolja azt ignorálni kell végleg.Nem vagy köteles a saját egészséged senki kedvéért kockáztatni, csak, ha te is akarod.

Én sosem titkoltam és nem is volt bajom belőle, ha nem akartam szedni.Egyébiránt nekem ellenjavallt a dolog orvosi szempontból is, örökletes dolgok és most már a korom miatt is, sokkal nagyobb hajlamom van a thrombosisra, mint másoknak.

2017. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Sokkal inkább szakítook lehet, ha a pasi gyógyszert akar szedetni a nővel.
2017. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem azzal van a gond, hogy nem akarja szedni, hanem azzal, hogy nem akarta a párjával őszintén megbeszélni, inkább hazudott helyette. És ez nem a gyógyszer miatt probléma, hanem azért, mert megmitatja a hozzáállását minden konfliktushelyzethez.
2017. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az is kérdés, miért érezte úgy, hogy hazudnia kell. Lehet azért, mert úgy érezte nem tudná megvédeni magát és a pasi belenyomná a gyógyszerbe amit nem akar. Lehet gyengének érezte magát, hogy ellenálljon. Szerintem meglehet ilyet utólag is beszélni, ha tudnak megértően beszélgetni. De szerintem itt ez nincs így, mert itt is azt érzem a kérdésből, hogy kicsit a nő van a rossz oldalon. Ő az aki hibázik, a kérdés a pasi megbocsát e. Szóval megint nem az van, hogy ő megtudná védeni magát.
2017. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!