Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 3hete szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 3hete szünetet tartunk, de felbukkant egyrégi ismerősőm. Hűséges típus vagyok de ha szünetelünk és ha lefekszem mással az megcsalás?

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 08:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Az olyanok kíméljenek akik szerint hülye k***a vagyok hogy ezen jár az eszem. Mert ha egy pasi csinálja az rendben van ha a nő az már mindennek elvan mondva.
2017. aug. 19. 08:09
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem megcsalás, de ne várd, hogy nem vesz ez után komolyan a párod és te sem magadat. Szerintem többek között ezért nincs a szünetnek értelme. Vagy meg akarjátok/tudjátok beszélni a dolgaitokat vagy nem. Minek ezt cifrázni ? Kellemes qrószabit :)

31/f

2017. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mármint ne várd, hogy komolyan vesz*

31/f

2017. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Suliban is ha szünet van, akkor lehet beszélgetni, enni, aludni stb, nem kap intőt érte az ember. Így ha szünet van köztetek, akkor szabad félred.gni, nem számít megcsalásnak. Illetve akkor az már nem is "félre" d.gás. Srerintem. De lelkiismereted rajta...
2017. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Te tudod, nektek mi fér bele. Az én lelkiismeretem nem tudna vele megbirkózni, de mások vagyunk.
2017. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem megcsalás, de olyan dolog, amit meg kell beszélni, ha folytatni akarjátok. Ha nem, akkor persze még kevésbé fontos. De ne várd, hogy simán átsiklik felette. Nem vagy qva, szó sincs róla, de ez nem mindenkinek fér bele, és neked kell legjobban tudni, a párod/volt párod mit reagálna, illetve szünet előtt emg kéne állapodni valamiben, hogy mihez tartsátok magatokat, és akkor a másik nem esik pofára.
2017. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Ez a szünetelősdi is csak arra jó, hogy bűntudat nélkül lehessen vki mással. Nem értem az ilyet.

Nem megcsalás nyilván, de sok értelme nincs akkor a párkapcsolatodnak.

2017. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Szünet az iskolában van.

Ti szakítittatok már.

Nincs hozzá köze, de azért tudatnám vele.

2017. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Szünetet a tini párkapcsolatok rovatban tartanak, a felnőttek már tudják, hogy a problémákat vagy együtt rendezik, vagy a 3 hétig mindenki azzal kettyint, akivel akar dolog ritkán old meg bármit.
2017. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha du.gni akarsz mással, akkor a szünetelős játszadozás helyett mondd azt, hogy szakítani szeretnél. Ez esetben állíthatod magadtól, hogy hűséges típus vagy (lol), mert ugye függetlenül ugrasz az első szembejövő farok ágyába.
2017. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!