Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhet ilyet egy nő a párjától?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhet ilyet egy nő a párjától?

Figyelt kérdés

Már írtam ki egy kérdést róla, nem sok sikerrel.

A kérdés tömören, együttélés és család esetén kérheti egy nő, hogy házasodjanak össze, vagy ez így is ciki és gáz? Az esküvő kéttanús, nem felfújt, a lehető legegyszerűbb lenne. Több okból is, felsorolom, ha kell.

Illetve erre nemet mondani természetes, ha amúgy a férfi is akarja, csak neki ez így fura (??) vagy gáz az elutasítás?



2017. aug. 19. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne kérni. Ugyan úgy, ahogy igent vagy nemet mondani is, természetesen lehet. Nem gáz, nem ciki, csak a cseszegetés az.

31/f

2017. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó párkapcsolatban azt hiszem ez nem kérdés.


Egyrészt már régen ismerni kellene azt, hogy a másiknak mik a preferenciái, egy komoly kapcsolatban már régen szóba került a házasság, a hosszú távú tervek, stb. Ebbe bőven belefér, ha kommunikálja az egyik fél, hogy ő szeretne házasságot vagy éppen ellenkezőleg, hogy nem szeretne .

2017. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő is szeretne. Ezért nem értem, mi ebben a fura? Nem örülnek a pasik, ha a nagy műsor helyett egyszerűbb megoldást választ a nő?
2017. aug. 19. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne kérhetne? Kérdés persze, hogy minek egyáltalán a házasság? Mi a célja vele a nőnek, mert hogy hátsó szándék van benne, az tuti. Sok amúgy jól működő párkapcsolat fut zátonyra az esküvő után...
2017. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Hogyne kérhetne. Ezeket a dolgokat szerintem alap, hogy meg tudják beszélni egy komoly kapcsoaltban a felek. Más kérdés, hogy a másiknak mi az álláspopntja.


Én egyetlen dolgot nem értek: azok a nők, akiknek fontos a házasság, ezt miért nem a kapcsolat elején közlik?

2017. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így lettem nős ember.... :)

Szerintem egy párkapcsolatban bármit fel lehet vetni, abból nem szabad,hogy konfliktus legyen.

2017. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sak kérhet, de szerintem még a mai világban is természetes.
2017. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!