Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos az, számít az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos az, számít az hogy a férfinek milyen kapcsolati státusz van kint Facebookon?

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve vagyok együtt a párommal, de a Facebook adatlapján még mindig az szerepel kint, hogy egyedülálló. Nem vagyunk már gyerekek (én 27 ő pedig 36), de zavar az, hogy ez szerepel kint. Én úgy vagyok vele, hogy vagy tegyük ki, hogy együtt vagyunk, vagy ilyen információ/adat ne legyen látható mások számára. Nekem jelenleg semmi ilyen adat nem látható az adatlapomon. Nekem ez egy kicsit olyan érzés mintha továbbra is azt a látszatot szeretné kelteni, hogy független. Nem teszünk fel közös képet sem, így nincs, ami utalna arra, hogy párunk lenne. Vagy is az idegen emberek számára nincs arra utaló jel, hogy foglaltak lennénk. Mindennap fellép és telefonon is folyton aktív, így még azt sem tudom mondani, hogy egy héten egyszer lép be, akkor pedig nem az a legfontosabb neki, hogy ezt a dolgot megváltoztassa. Van ezzel más is így? Zavarna az ilyen dolog mást is?
2017. aug. 19. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tedd ki te. Kérdezz rá, szívem, kitenném, hogy kapcsolatban vagyunk, ugye nem zavar?

Sok mindent le lehet szűrni a reakcióból.

2017. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy vagyok vele, hogy nincs kirakva mások számára látható módon, hogy kapcsolatban xy-nal/egyedülálló, majd ha valaki feleségül vesz, akkor fogom max kirakni, hogy házas vagyok. Addig ilyenekkel nem foglalkozom, mert ki tudja mi lesz a vége a kapcsolatnak. Jobb is ha senki nem tud semmit csak a közeli barátok és család.

25N

2017. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Csak azt érdekli aki a neten élni az életét
2017. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges dolog ez nálam sincs kinn semmi ilyen még is tudják rólam, hogy mivel foglalkozom van e kapcsolatom, stb.


Viszont, amit a párod csinál mégsem fer , mert ő engedi láttatni idegen nőknek, hogy egyedülálló, gondolom, meg ha sokat aktív, azért nem bánja, ha így látják az idegen nők, hátha beesik valami kis mellékes is.

2017. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akit az ilyesmi abszolút nem érdekel, például engem sem. Mi még ismerősök sem vagyunk barátnőmmel a fb-n, igaz hogy hetek is eltelnek, amikor be sem lépünk. Aki viszont ott éli élete nagy részét, és azt is közli a nagyvilággal, amikor megjött neki vagy amikor kakilnia kell, annak ez fontos lehet...
2017. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, vagy ne lássa se senki vagy az igazság legyen kint :) "kapcsolati" státusznál nem kell feltétlen megjelölni embert
2017. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!