Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letörölte magát a facebookról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letörölte magát a facebookról az exem. Csak ott tudtam róla valamit, mert nem áll velem szóba, de nagyon hiányzik. Jobb lesz így nekem, ha nem tudok róla? Könnyebben felejtek?

Figyelt kérdés
Napi szinten nézegettem, mi a helyzet vele, viszont már onnan sem értesülök. Mit tegyek? Nem áll velem szóba. Így is hiányzik, ha pedig semmit nem fogok tudni róla, attól tartok méginkább..vagy könnyebb lesz felejteni?
2017. aug. 19. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Brühühü :'(
2017. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Amíg te a múlton rágódsz, addig szépen lassan eltelik feletted az élet és csak azt fogod észrevenni, hogy már 40-50 éves vagy, nincs egy normális kapcsolatod, őszülsz, romokban hever az életed, nincs gyereked.. és miért is?

Mert olyan miatt csinálsz önsajnálatot, ami teljesen felesleges. Végül is, a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz, azzal töltöd az idődet, amivel akarod, csak utána kérlek, ne rinyálj, hogy miért alakult így az életed. Azért, mert te alakítottad így.


Már rég túl kellett volna, hogy legyél az exeden és már rég egy új kapcsolatban kéne, hogy legyél. De te inkább választod az önsajnáltatást és a semmin való bánkódást.


Nem emiatt lesz könnyebb neked, hanem attól, ha egyszer elhatározod, hogy túl lépsz a múlton.

2017. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Ó, te Drága, csinálj egy kamu profilt, ha nincs jobb dolgod, mint az ex után kutakodni.

Elég szánalmas vagy, nem csoda hogy letiltott.

2017. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vadmacska18 válasza:
74%
Kedves kérdező! Én is voltam ilyen helyzetben nekem sem volt könnyű. Ugyanakkor akárhányszor megnéztem a profilját csak sanyargattam magam, hogy már úgy sem lesz semmi köztünk de egyszerűen még nagyon hiányzott... Eleinte nem kertelek nagyon nehéz elviselni ha még egy picit is szereted , de idővel könnyebb lesz. Első napokban nagyon bántam, hogy nem próbáltam meg békülni a gondolattal, hogy valószínűleg már nem fogom látni.. Ugyanakkor már nem is bánom .. Az idő sok mindent el tud tusolni. Nem lesz könnyű de ha mindig nézegetnéd még most is nem hinném, hogy könnyebb lett vólna... :( Remélem tudtam segíteni. Sok sikert a továbbiakban :)
2017. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy letörölte magát, lehet, hogy csak téged tiltott. Minden esetre kár ezen rágódni, keress mást.
2017. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És mi a haszna ha bármit is tudsz róla?

Eax.

2017. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jobb.

Illetve hát először rosszabb és csak aztán jobb.


Az elvonó-kúrák már csak ilyenek.

2017. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha nem nézegeted naponta, hogy mi van vele, csak könnyebben elfelejted.
2017. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt veheted egy jelnek az élettől, hogy ideje továbblépni..
2017. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem csak tiltott. Igaza van, ex. Nem mindegy, mit csinál?


Menj és élj, ne a múlttal törődj.

2017. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!