Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem próbálja meg a bizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem próbálja meg a bizalmamat visszanyerni, akkor nem is érdeklem? Vagy csak túl nagy az egója?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik..de ha túl nagy az egója, az is azt jelenti, hogy nem érdekli, hogy mit gondolok?!
2017. aug. 19. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy a te egód túl nagy.


Amennyire ezen az oldalon hajlamosak visszaélni a bizalommal (mármint magával a szóval), ez elég valószínű.

2017. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha visszanyernie kellene a bizalmadat, akkor gondolom, elvesztette. Az elvesztett bizalmat meg, nem könnyű visszaszerezni, talán úgy érzi, hogy nem is lehet. Vagy túl sok energiát kellene belefeccölnie és ennyire talán tényleg nem érdekli, hogy mit gondolsz.
2017. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyre kevesebb dolgot oszt meg velem, pedig egyre több minden történik vele-velünk. Amikor kérdezősködök a dolgairól, ahelyett hogy nyugtatna, még jobban elzárkózik előlem. Pedig én a dolgaimat mindent elmondok/anék neki , de így megtartom magamnak én is, mert általában mintha fallal beszélgetnék.
2017. aug. 20. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Én se vagyok beszédes, a párom meg mindent megoszt velem. Sokszor kéri hogy én is beszéljek többet, de ha tudnék se akarnék, elég szűkszavú vagyok, nem is szeretem a felesleges locsogást.


De hogy jön ez a bizalomhoz? Mivel vesztette el a bizalmadat?

2017. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Titkol előlem dolgokat, rejtőzködik. Pl. Ami most volt, hogy egy applikáció tökhasznos, és nem beszélt róla nekem, akár csak elővigyázatosságból is ajánlhatta volna, hogy én is tegyem fel magamnak.

Mostanában egyre többször jeleztem neki, hogy ez nem tetszik, erre lekódolta a dolgait ezerrel. Ha nyomkodja a telóját vagy laptopját és megjelenek mellette, hirtelen kitakarja, elfordítja, pedig semmi érdekes.

2017. aug. 20. 16:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Mintha berögzült volna neki egy olyan, hogy velem ne osszon meg semmit, általános vdolgokat sem
2017. aug. 20. 16:35
 7/8 A kérdező kommentje:
az a lépése , hogy érdeklődésemre még jobban titkol, kódol, az nem megnyugtató, sőt ..és még én vagyok a rossz közülünk szerinte. Normális? Én nyitott könyv vagyok mellette. Neki ez nem természetes.
2017. aug. 20. 16:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Még egy , egyszer már voltam a munkahelyén, több éve, és ha arról van szó, hogy ott lesz dolgom, akkor inkább lelép hamarabb és kijön onnan, mintsemhogy felmenjek megint és ez neki fel sem tűnik, hogy egy idő után ez furán jön ki
2017. aug. 20. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!