Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hétig voltunk együtt. De becsapott, átvert.  Volt egy vita. A gyereknek az anyja a mindene, megis mondta, hogy ő a legfontosabb neki, meg a haverjai, mert azok legalább nem sértegetik. Meg mondta hogy sose bocsájt meg hogy az anyja az egyetlen nő az életébe akit szeret... pfff.

Puhany mint egy nő, semmi férfiasság nincs benne! Mert az anyja nevelte egyedül. Én megértem hogy rossz lehetett neki, de azért mindennek van határa! De nem fogok könyörögni hogy maradjon. Pedig sosem éreztem erős vonzalmat, mint iránta, el is kezdtem valamit érezni iránta. És szakított. Nem tudom mit tegyek, tanácstalan vagyok. Pedig nekem azt mondta hogy szerelmes és hogy én vagyok a kezdete meg a végzete. De ez is csak hazugság volt. De az anyja iránt érzett szeretete megőrít! Engem kéne ennyire szeretnie, és velem kéne ennyire foglalkoznia, nem az anyjával. Nagyon megbántott. Megalázott. És ma az öcsémtől kérdezte hol vagyok. De nem tudom hogy miért, talán meg akar verni? Megőrülök ettől az egésztől. Vagy rosszul gondolom az egészet és helyes amit csinál?


2017. aug. 20. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Irany a tini kategoria vagy ideje felnoni.


1 het utan hova a turos tokbe szeressen teged a vilagon a legjobban? Ne nevettesd mar ki magad.

Leirtal egy csomo dolgot, de a lenyeget nem.


Mivel bantott meg? Te mivel bantottad meg?


Az irasod alapjan hiszterika vagy es latatlanban megelogezem neki, hogy jol dontott amikor szakitott.

2017. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hétig voltatok együtt, hová szeressen? :D
2017. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!