Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről mit gondoltok? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok? Szerintem nagyon gyerekes a viselkedése.

Figyelt kérdés
A párommal huszonévesek vagyunk. Múlt héten találkozott egy nálunk fiatalabb párral (haverjaink). Tudni kell róluk, hogy nem védekeztek, ezért 3 kisgyerekük is van már, egy nagyon kis albérletben laknak egy légtérben mindannyian. Párom (ő a férfi) amikor hazajött, elmesélte milyen körülmények közt él a család, és minden kertelés nélkül a szememre vetette, hogy "bezzeg ők védekezés nélkül csinálják". Én meg csak pislogtam, hogy ennyit szűrt le a látottakból, hogy de jó nekik, nem kell bajlódni a védekezéssel? Hát nem látja, hogy felelőtlenek? Nem értette, miért akadtam ki. Szerintem ez annyira gyerekes gondolkodás, hogy csak ezt a következtetést tudta levonni, és még engem állít be hülyének, hogy én ragaszkodom a védekezéshez. Nektek mi a véleményetek erről?
2017. aug. 20. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy neked van igazad és nem értem hogy miért vagy vele amikor ilyen fontos témához így bír hozzáállni.
2017. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
gumiztok? vagy te szedsz tablettát?
2017. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az előbbi, mert orvos megtiltotta, hogy tablettát szedjek (hormonérzékeny vagyok)
2017. aug. 20. 10:15
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Aki nem védekezik, az hülye és felelőtlen. Teljes mértékben igazad van.
2017. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

akkor megvan a baj: utálja a gumit, de annyira, hogy még a következmények sem érdeklik, csak végre anélkül bedughassa.


legyél észnél, és vigyázz magadra!

2017. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha nem akartok (még) gyereket, akkor védekezni kell. Szóval igazad van. Vagy ő is inkább örülne becsúszott gyerekeknek, csak ne kelljen gumit húznia?
2017. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen fasziktol mit akartok amugy? Nokent nem tudom felfogni...
2017. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A parod mas nepcsoporthoz tartozik valszeg es most kiutkoztek a vilaghoz valo hozzaallas kulonbsegei.


Te felelossegteljes felnott no vagy. Egyszer csak eszreveszed,h a sajat mentalitasoddal rokonszenvezo ferfi vel koss parkapcsolatot.

2017. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Úh, kérdező, velem cölibátusban élnél, mert én meg a gumit nem tudom alkalmazni, mivel a legtöbb aránytalan és szétszakadt mire sikerülne felerőszakolni. Szóval maradnak más módszerek, de ez nem.
2017. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Tudod, mit csinálnék a helyedben?


Ha úgyis "haverok" vagytok vagytok azzal a három gyerekes párral, rábeszélném a páromat, hogy legyünk jó fejek és ajánljuk fel nekik, hogy pár napig vigyázunk a gyerekeikre, hogy legyen egy kis idejük kettesben.


Megnézném a párodat a második nap este. xD

2017. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!