Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed? Egyik barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed? Egyik barátom azt mesélte, hogy felesége akivel már több mint 20 éve együtt él, az elmult 2 évben teljesen megváltozott. Csinosabban jár dolgozniki, sminkelve megy még a boltba is. Szerintetek ez miért is lett így?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Kapuzárási pánik.
2017. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz


Miért kell azon megrökönyödni, ha egy kis változatosságot visz az életébe?

Tipikus magyar mentalitás, ha valami szokatlan és váratlan történik, akkor egyből a negatívra és a rosszra kell gondolni.

2017. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Mert szeretőt tart.
2017. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti azt várjátok a válaszolóktól, hogy mindenki erősítsen meg titeket abban, hogy szeretőt tart, mert ezt gondoljátok (kimondatlanul).
2017. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatom. Én,amikor GYED után visszamentem dolgozni, akkor döbbentem rá, hogy:Uramisten, de letrottyosodtam. :-)

Plusz akkor töltöttem a 30-at. Azóta nőiesebben öltözködök, meg enyhén sminkelek. Szerető nem volt a képben.

2017. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert a férj valószínűleg természetes dolognak tartja, hogy ott van, nem udvarol stb... A hölgy nőnek akarja érezni magát, nem hinném, hogy szeretője lenne, sőt ismeretlenül is megkockáztatom, hogy a férjét szereti. És a férj ahelyett, hogy dicsérné, hülyeségeken járatja az eszét, és nem hiszi el, hogy el is veszítheti, és éppen ezért nem is változtat a viselkedésén. Talán meglepő, de 20-30 év házasság után is szükségünk van udvarlásra, szép szavakra. Mondom ezt nőként, 29 év házasságban, megtapasztalva ezt is.Lehet lepontozni.
2017. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felnőttek a gyerekek és van ideje magára is. Új munkakörbe került ahol elvárás. Szeretőt tart vagy bármi más, ennyi alapján nem lehet megmondani.
2017. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!