Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal babát akartunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal babát akartunk és szerencsére első probalkozas utan osszejott. Most 12 hetes terhes vagyok de a régi problemák most is jelen vannak. Csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés
A párom facebook mania volt mindig. Sokszor ismerkedett lannyal de semmi komolyat nem irt neki csak szeret ismerkedni mindenkivel. Ez engem nagyon zavar hogy mindig lanyoknak irkal. Solszor mondtam neki. Sajnos uganna bekattanttam es feltekenysegi rohamogba tortem ki amit biztos nem lehetett konnyu neki elviselni. Tudom hoyy engem szeret imad tolem akart gyereket de egyszeruen nem tudom lekuzdeni ezt a zold szemu szornyet. Ja es egy par napja telefonjelszot is allitott be hogy meg veletlenus se tudjak belenezni. Ha engem szeret miert csibalja ezt? Az hogy bokol neha lanyoknak de semmit nem csinal. Aggodnom kellene tenyleg vagy csak en vagyok dilis?
2017. aug. 20. 15:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Azt hitted, ha gyereketek lesz, megváltozik? Nagy hiba volt babát vállalni, mert ez a kapcsolat valószínűleg hamar tönkre fog menni. Talán még a gyerek születése előtt. A gyerek apjának a vielkedése egyébként nem normális.
2017. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Egy alapból fos kapcsolatba minek vállaltatok gyereket?


Bezzeg az ilyen agyalágyultaknak elsőre összejön!


Szerencsétlen baba!

2017. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Miért hitted azt, hogy a terhesség megváltoztatja a pasidat?
2017. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez a baj a világgal. Minden hülye ellenőrizetlenül szaporodhat. Szerencsétlen gyerek...
2017. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Aggòdnod kellene, ja, két dolog miatt is.

1. párja a zokninak, meg a cipőnek van, egy terhes nőnek viszont férje és családja

2. az írásképed botrànyos. Olvass sokat a terhességed idején, mert ennél azért értelmesebb szülő(ke)t érdemel a gyerek

2017. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
szegény gyerek...az egésznek ő issza meg a levét és még csak beleszólása sincs semmibe...
2017. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

"Tudom hoyy engem szeret imad tolem akart gyereket"

Haha, hát persze... téged úgy átb....znak anyukám, mint azt a bizonyost a palánkon.

2017. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Borzasztó naív vagy. Vajon minek a jelszó?
2017. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

"Aggodnom kellene tenyleg vagy csak en vagyok dilis?"


Aggódnod már nem kell, agyis inkább èdesmindegy, mert a helyzeten nem változtat. Nem dilis vagy, hanem idióta! Szrszr, de ez van alapon terhes lettèl, aztán azt hitted ez majd annyira feldobja a pasid, hogy elfelejti a hobbiját???

2017. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Alapból fos a kapcsolat, minek kellett bele még egy gyerek is?!
2017. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!