Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Nemi) Erőszaknak számít ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Nemi) Erőszaknak számít ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha a nő közli, hogy nem akarja, végül viszont hagyja magát, szó szerint csak hagyja magát, viszont nem is ellenkezik.

2017. aug. 20. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Miert csinaltatok ha o nemet mondott?
2017. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Erőszak a kényszer, ha erőszakosan kényszerítenek téged akár fizikailag akár úgy hogy megfenyegetnek. Miért hagytad magad, ha nem akartad? Ellen tudtál volna állni? Ha igen, akkor elviekben nem erőszak. Példával élve van különbség aközött hogy a gyerek azért eszi meg a vajas kenyeret mert anyu azt mondta hogy meg kell ennie vagy azért mert anyuka lenyomta a torkán. Utóbbi erőszak.
2017. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Erőszaknak sok fajtája van, ez is az. Más kérdés, ha csak hagyja magát, abba mi az élvezet?
2017. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Ki is bsznam a pasit aki nem ert a nembol. A hagyja magat meg mindket felre nezve gaz, egyreszt miert nem hatarozottabb a no, MASRESZT VISZONT, miert erzi ugy, hogy hagynia kell, miert NEM MER ellenkezni???? Nagy bajok lehetnek a pasival.
2017. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt már ilyenre példa, első randin lefeküdtünk, én még nem akartam, de hülyén éreztem volna magam, ha elmenekülök és mivel nyilván bejött a pasi, "hagytam magam", de többet nem beszéltem vele. Mondtam neki, hogy egy normális nő bizalmát könnyen eljátssza ilyen forrófejűséggel.


Azért egyes válaszolók összekeverik az ilyen esetet azzal, mikor mondjuk egy nemibeteg csöves berángat a bokorba. Na, akkor nyilván torkomszakadtából ellenkeznék, de egy kapcsolatban, vagy randizás alkalmával teljesen más a szituáció, ott azért megvan a vonzalom és nem könnyű megítélni, hogy mit is cselekedj...persze aki még nem került ilyen helyzetbe, az könnyen okoskodik.

2017. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem erőszak.
2017. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5/5 Az rád nézve szomorú, hogy nem tudod mit akarsz és ha a pasi meg akar dugni, csak úgy hagyod magad. Azért keressél rá, messze nem csak az az erőszak, ha egy csöves berángat a bokorba.
2017. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 tudom, hogy az is az volt, amit ő tett. Írtam, hogy nemis beszélek vele már. Abban a helyzetben nekem más körülmények is voltak, ami miatt az volt az egyszerűbb út, ha hagyom magam, ezt hosszú lenne kifejteni, plusz totál le is voltam sokkolva - de ismétlem, amíg nem kerülsz ilyen helyzetbe, addig csak azt hiszed, hogy tudod, mit tennél.
2017. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jogi értelemben ez nem erőszak. Pszichésen viszont az, ha a nő erőszaknak élte meg. Egy ilyen eset után érdemes elgondolkodni a kapcsolat jövőjén.
2017. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 ös kíváncsi lennék a részletekre, akár privátban akár itt.
2017. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!