Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolta meg magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát a gyereket illetően?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk,van házunk, autónk . Eldöntöttük hogy gyereket szeretnénk és belevágunk. A szüleim, az egész családom tud róla . Mindenki alig várja. Aztán... az együttlétek megszakítással értek véget... rákérdeztem hogy ezt miért csinálja? Azt mondta hogy nem tudja, de hagyjam békén. Azóta rám se néz, hozzám se nyúl. Olyanokat mond hogy csak azért akarok vele lefeküdni hogy terhes legyek... de hiszen ez lett volna a cél, ő is így akarta. Most meg nem tudom hogy mitévő legyek.
2017. aug. 20. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg kiismerte a hátsó szándékaidat a gyerekkel kapcsolatban. Be akarod magad biztosítani egy életre a gyerekkel, ahogyan azt szinte minden nő szeretné...
2017. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Le kell ülni és megbeszélni vele elvárások nélkül. Ne érezze azt hogy rosszat mondhat, hallgasd végig és biztosítsd afelől hogy akármit mondd, partner vagy abban hogy megoldjátok. Elhiszem hogy frusztráló ez neki is, hogy tenyéssz bikaként néz rá a család. Én is begörcsölnék ezen.
2017. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Itt kerdezed hogy miert gondolta meg magat valaki a gyerekvallalassal kapcsolatban? Ezt honnan tudhatna barki ha meg neked se mondja meg?
2017. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
6%

Kb. te mindenkinek elhíresztelted, hogy na most ráálltok a gyerekre.


De őt meghallgattad? Ő mit mondott?


Nekem is elment volna tőled a kedvem...

2017. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Leültünk beszélni, kértem hogy mondja el az aggályait. Segítek, megoldjuk. Nem tekint rá senki tenyészbikaként és nem akarom így bebiztosítani magam. Ő mondta el mindenkinek hogy mit tervezünk és nekem is ő állt elő a dolgokkal hogy gyereket szeretne.
2017. aug. 20. 19:16
 6/23 anonim ***** válasza:
8%

#5


Ha igaz lenne amit írsz, akkor ő is akarná és nem a te családodnak és szüleidnek ecsetelte volna...


Kamus vagy!


Jól teszi, hogy nem akar tőled gyereket!

2017. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos igaz amit írok , pont ezért nem értem az egészet.
2017. aug. 20. 19:19
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
Lehet nem téged szeretne a gyereke anyjának mégsem...vagy egyelőre nem akar gyereket.Jogában áll meggondolnia magát, de illő lenne veled is közölnie az okát.Őszinteség terén nagy problémák vannak Nála.
2017. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Akkor valamitől megijedt. Megint le kéne ülni vele beszélni, mert a passzív hallgatással a gond nem oldódik meg. Itt sajnos nem fogsz érdemi választ kapni, ezt tőle kell mind megkérdezned hogy mi változott azóta.
2017. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%

Én már csak azért sem akarnék tőled gyereket, mert ahelyett, hogy velem megbeszélnéd, kiírod a gyakorira.


Egy gyerektől, meg pláne nem akarnék gyereket.


Lehet, hogy ő is rájött erre, hogy gyerek vagy még!

2017. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!