Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
Képes vagyok féltékeny lenni azért mert a párom el akar menni a rokonokkal pl egy közös furdozesre. Tudom hogy beteges,de amint beüt az "5perc" nem tudok leállni. Mit tudnék tenni? Egy férfiben se bízok meg, nem tudom miért.. Pszichológusra lenne szükségem? Esetleg valami jó ötletetek van ez ellen? Kezdek kétségbe esni
2017. aug. 20. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Keruld a parkapcsolatokat.
2017. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát igen.. benne van hogy rokonod majd bemutatja a rózsaszín füedőnacis Jancsi haverját a nődnek.. ez van legjobb ha közlöd vele hogy vége..


Fszom ember mi van veled! Szedd már össze magad férfi vagy nem?!

2017. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.


Nézd meg a következő videót, és remélem segíteni fog neked: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2017. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1-es: oké hogy kerulom, de életem végéig?:)) magától nem fog valtozni, én pedig nem maganyos farkaskent tervezem leelni az életem.

2-es: nő vagyok :)

3-as: köszönöm, mindjárt kezdem is a videót. :)

2017. aug. 20. 20:55
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust. Sok embernek problémája a féltékenység. Tudnék ellene én is tanácsokat adni,de félek nem lennék elég szakszerű. Egyedül annyit merek bátran javasolni,hogy ha elkap ez az "5 perc" akkor tégy BÁRMIT de max fejben. Sose vidd át az elképzelt vitát és vádaskodást valódiba. Ha felismerted,hogy a hirtelen haragod féltékenységből származik,akkor kezd el magad gátolni. Olyankor kerüld kicsit a párod és ne hagyd,hogy felszínre kerüljön a párod jelenlétében a dolog. Így a konfliktust megúszod a lelkiekben viszont nem tudok segíteni... oda szakember kell.
2017. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
épp ez a baj hogy nem tudom visszafogni sem magam.. tudom hogy kéne, próbálom is, de max pár percig megy. utána általában addig csinálom a vitát amíg a szakítás jön szoba. van hogy a hirtelen indulatom miatt rá is vágom hogy vége.. köszönöm a tanácsot! Lehet felkeresek akkor egy dokit.. :/
2017. aug. 20. 21:18
 7/21 anonim ***** válasza:

Mielott pszichologushoz mesz es a uj gyerekkori serelmeket talal ki neked erdemes elolvasni par konyvet a temaban, eleg sok hasznos van.


Az problemad abbol adodik hogy automatikusan elore latod hogy megalaznak, elhagynak ezert ugy is erzed magad mintha eppen most ezek tortentek volna. De ha idoben eszreveszed magad hogy ez tortenik akkor le tudod allitani mielott annyira ingerult lennel hogy tul keso.

2017. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
pár konyvet tudnál ajánlani esetleg? amik szerinted jók?
2017. aug. 20. 21:57
 9/21 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy ez számít-e, de anyu is ilyen, aput munkaba is alig akarja elengedni..
2017. aug. 20. 22:02
 10/21 anonim ***** válasza:

Akkor az alma nem esett messze a fájától.

Legalább anyukád hibájából tanulhatnál!


Csernus Imre: A nő

Csernus Imre: A férfi

Paul Hauck: A féltékenység

2017. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!