Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom volt felesége állandóan telefonál, normális dolog?

Figyelt kérdés

Páromnak 2 gyereke született az előző házasságából. A volt feleség állandóan telefonál, egyet gondol olyan indokokkal hogy ő nem bír a gyerekekkel, vagy a gyerekek éppen hisztiznek valamin, és akkor azonnal le vannak passzolva a páromhoz. Kb 7 napból 4-5 napot vele vannak. Éppen visszaviszi őket félnap múlva jön a telefon hogy ez meg az van... Ha itt alszanak nála én nem tudok menni mert nem hajlandóak az ágyukba aludni csak a párommal.. hazahozni se lehet engem mert akkor hiszti van hogy egyedül maradnak 5-10 percre míg a párom hazahozna kocsival...

Én reagálom túl vagy jogos a kiakadásom?

Miért nem lehet valamilyen rendszert bevezetni erre?

A volt feleségnek így kell ugrálni?

Hasonló helyzetben lévők válaszát várom... :(


2017. aug. 21. 22:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a barátoddal kell megbeszélni. Feltételezem, hogy örül, amikor jönnek a gyerekek, és talán a ők is szívesen mennek hozzá. Úgy tűnik, a rendszer mindenkinek jó, téged kivéve.
2017. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

A parodnak ket gyereke van. PONT.

Ha mar elvaltak, akkor legalabb az latszik, hogy fontosak az apjuknak.


Ne legyel annyira kicsinyes ember, hogy neheztelsz a gyerekekre, mert az apjukkal akarnak lenni.


Valoszinuleg ismerkedeskor is tudtad mar, hogy vannak gyerekei. Ez ezzel jar.


Idovel megnonek a kicsik es nem fogjak megneheziteni a szegeny sanyaru eletedet.


Az ex felesege pedig meg sok sok even keresztul fogja hivogatni, mert kozosek a gyerekek. Valas utan sincs ez maskent.

2017. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Te valasztottal gyerekes pasit. Normális nőnek tunsz. A barátoddal beszéld meg, én úgy latom, az ex túlzásba viszi, de ez rajtad nem segít. A parodnak kéne leállítani. De az ő gyereke is, így ahhoz is köze van, ha lazas, rosszat álmodik. Te valasztottal családapát.
2017. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy normális dolog, hogy az exfeleség telefonál egyet és azonnal ugrani kell a moziba, a strandra, vagy játszóházba vagy éppen 50 ezerért ruhákat kell venni vagy ilyesmi. Itt nem a gyerekekkel van baj hanem ezzel az érzelmi zsarolással, hogy az exfeleség hisztizik hogy nem bír a gyerekekkel és akkor akár este 9kor kell ugrani más városba a gyerekekért... Azt sem tartom normálisan hogy ha velem meg van beszélve egy program akkor kb 1 órával előtt jön a telefon hogy mégse megy mert a gyerek hisztizett és menni kellett érte... az élet nem ebből áll, hogy kigondolok valamit és csak az létezik ... Emellett én hallgatom folyamatosan hogy semmire nincs ideje mert állandóan ide vannak passzolva a gyerekek meg ideges és nem halad az ÉLET fontosabb dolgaival pl a munkával... csak sajnálja őket ahogy sírnak....
2017. aug. 21. 23:26
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen az, amikor egy ferfinek mar gyereke van es nem hagyja oket magara.


Igen...lehet, hogy az ex felesege tulzasba viszi. Valoszinuleg ezert valtak el. Na de azert alljon mar meg a lofasz...en tisztelem es becsulom, hogy ugrik barmikor ha barmi van a gyerekekkel.


A testverem egyedul neveli a kislanyat es mit csinal az apa? Semmit. 2 havonta 1x latogatja meg oket. Semmibe sem segit bele. Meg amikor megvan igerve, hogy delre jon, akkor is van, hogy kesik 4 orat. A kicsi pedig sir.


Szerinted ez lenne a normalis? Szerintem k* nem. Igen lehetne a ketto kozott is a dolog, de en orulok neki, hogy a parod nem hagyja magara a gyerekeit.


......................

Ird mar meg, hogy hany evesek vagytok (te, a parod, az exe, a gyerekek).

2017. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

az a nő túlzásba viszi. de sajnos nem nagyon tudsz mit tenni. az én apám is ugrott volna egyből, mert szeret, és nem akarta volna hogy rosszul érezzem magam. nyilván nem a legjobb anya az a nő, ha ennyire nem tudja kezelni a gyerekeit, a gyerekeknek meg nem jó ez a helyzet.

esetleg ha a barátod kapná a felügyeletet? akkor a nő elviszi pár napra, de amúgy a barátodnál van, lehetne rendszer az életükben, a tiétekben, nem ugrasztana senki este, hogy most azonnal gyere, mert nem tudok mit tenni a gyerek hisztijével.

nem tudom egyébként, mennyire lesz jó hatással ez rájuk, milyen emberek lesznek, ha csak ennyi kell, hogy hisztiznek, és apa ugrik, ezt csinálja, azt csinálja, anya meg nem foglalkozik velük, mert nincs kedve. na mindegy.

mindenesetre mondd el a barátodnak, hogy ez így nem normális, és beszéljen a volt feleségével. de tedd hozzá hogy neked nincs bajod a gyerekekkel, csak ez a szituáció senkinek sem tesz jót.

de megteheti azt is, hogy nem ugrik a volt feleség minden szavára. nyilván akkor kénytelen lenne megoldani egyedül, és visszaállna a rend. de amíg azt látja, hogy csak telefonál egyet, és az a hülye barom azonnal ugrik és mindent megtesz, addig nem fogja abbahagyni.

ha ez a helyzet meg is oldódik, akkor azért számíts rá, hogy később is lesznek problémák. a gyerekek körül mindig van valami. ha te ezt nem bírod, akkor szakíts. nem lenne tisztességes állandóan bűntudatot kelteni a barátodban a gyerekei miatt.

2017. aug. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Én hasonló helyzetben voltam, a 2 gyerek, 7 és 9 évesek felváltva voltak anyjuknál-apjuknál. Párom nem hétvégi apuka volt. Ami nem is lett volna gond, ha a gyerekeket normálisan tudták volna nevelni. Anyjuk nem bírt velük, nem fogadtak szót, csúnyán beszéltek vele, rettenet csúnyán, nem írom le nehogy magára ismerjen. Apjuk sem bírt velük, ordított mint állat. A gyerekek nem voltak hajlandóak külön ágyban aludni, sötétben. Ezekre mind akkor derült fény, amikor odaköltöztem. Szép lassan világossá vált minden. Apuka folyamatosan anyjuk ellen hergelte a fiukat, hatása megmutatkozott mikor az anyjukkal voltak. És lassan az is kiderült, apuka évekig szidalmazta és verte anyukát a gyerekek elött. Gyerekek átvették a viselkedését, neki akarnak megfelelni,apuka persze villog a külvilág felé, hogy milyen jó apuka, és leszólja az anyjukat hogy nem bír velük.

És mielőtt jönnének a beszólások, hogy tudtam hogy van gyereke, igen tudtam. Csak azt nem hogy évekig milyen életet éltek, az eredmény meg két lelkisérült, kezelhetetlen gyerek. Pár hónap után én kiszálltam ebből az egészből.

2017. aug. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Még azt sem zárnám ki, hogy az exfeleség téged akar bosszantani részben
2017. aug. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Oké ,lehet hogy túlzásba viszi a volt feleség az abszurd időpontok és helyszínek miatt. DE! Ha jól értem akkor az a nő ,elváltként egyedül nevel 2 gyereket. Akik valószínűleg még kicsik. Nyilván baromi nehéz dolog. Én nem tudom mert nincs gyerekem ,de el tudom legalább képzelni. 2 gyereket ,egyedül.

A párod legalabb normális apuka ,aki segít a gyerekei nevelésében. Ez így lenne normális minden válásnál.

A párodnak láthatólag a gyerekei a legfontosabbak. Ez így A NORMÁLIS! És ez olyasmi amit meg kell tanulnod elfogadni. Ha egyszer lenne közös gyereketek ,akkor is (valószínűleg) a gyerek lesz az egyik legfontosabb dolog számára. De ez mégegyszer mondom normális.

Ha ennek a ténynek nem megy az elfogadása kár az idődet vesztegedned. Ha ezzel meg tudsz békélni ,hajrá.

De ne tedd tönkre szülő és gyerek kapcsolatát a saját kényelmed miatt.

Gondolom egyedülálló anyaként neked sem esne jól ,ha az ex le se sza**ná mi van a gyerekeivel.

Nem tudhatod a nőnek milyen a háttere ,mennyire nehéz az élete.

2017. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként attól, hogy elváltak, attól még van egy közös gyerekük, és igen, úgy kell hozzáállniuk, mintha együtt élnének, anyám is egyedülálló lett, apám - kapaszkodj meg- évi apuka volt...


Inkább dicsérd a párodat, ha meg panaszkodik, hogy teher, akkor segíts neki.

2017. aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!