Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit nem becsül (t) meg a párja?

Figyelt kérdés

Még reménykedsz, hogy változik vagy szakítasz/szakítottál?


Nemet, kort is légyszi!



2017. aug. 22. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ő szakított és ami a legdurvább szó szerint kijelentette, hogy "nem tudja értékelni amit teszek érte"


utána kifogtam egy rosszabbat, de ott inkább az volt a gond, hogy baromira nem illettünk össze, ő tapasztalatlan volt, inkább havernak tűntem, én meg komoly kapcsolatra vágytam, hiába volt 20 éves, tapasztalatlan és éretlen volt, az én hülyeségem volt, hogy belementem és olyan sokáig kitartottam a sok rossz jel ellenére


Én nagyon pozitív vagyok minden téren és tudom, hogy megtalálom azt a lányt akit keresek akit megéri szeretni :)


24F

2017. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Drukkolok :-)
2017. aug. 22. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:

köszi :)


és nálad mi a helyzet, ha szabad tudni? :)

2017. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Volt, persze.

Szétmentünk, és az a poén, hogy ő szakított végül, mert fontosabbak voltak a haverok és a bulik.


Így utólag persze örülök, hogy végig szétmentünk, mert sosem lettem volna boldog mellette, és gyomorgörcsben kellett volna töltenem a mindennapjaimat. :)


Azóta meg találtam egy álomkapcsolatot, amiben mindketten boldogok vagyunk. :) 2 év után aztán az ex is vissza akart jönni az a szöveggel, hogy még mindig szeret, de nem érdekelt már. Legfeljebb nevettünk rajta. ;)


21/L

2017. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetben, szakítottam, majd én hülye még visszamentem hozzá, hogy próbáljuk meg újra. Hát nagy hiba volt, fél évig bírtam még, aztán lapátra tettem. Rájöttem, hogy ha valakinek mindent megadok, de ő nem értékeli azt, akkor nem én vagyok szar, hanem ő.
2017. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én most vagyok ilyen kapcsolatban és hát eddig mindig értékeltek a párjaim..most fura találkozni olyannal, aki szerint nem vagyok elég értékes. Olyan mintha versenyezne velem.mintha neki kisebbségérzete lenne. Visszajelzések h nem vagyok jó.
2017. aug. 23. 13:52
 7/12 A kérdező kommentje:

36N

Egyelőre kivárok..

2017. aug. 23. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
és szerinted milyen értékelhető tulajdonságaid vannak? :)
2017. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha csak azt vesszük alapul, hogy többször eszembe jut a páromról, hogy egy egyszerű háztartásbeli parasztlánnyal jobban járt volna mint velem...aki nem okoskodik, nem kérdez, aki rácsodálkozik, aki butus dolgokban...fú kvázi az anyósomra ismertem most hirtelen !!! Neki az anyját kéne elvennie :-))))
2017. aug. 23. 14:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
sokan az anyjukat keresik a leendő párjukban :)
2017. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!