Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, ha kiderülne, hogy rákos?

Figyelt kérdés

Fiatal (23) nő vagyok, 4 éve együtt, két hete hàzasodtunk.

Még nem biztos semmi, hétfőn kapom meg az eredményeket.

Sosem jártam bőrgyógyàszhoz, mivel mindössze egy anyajegyem van. Gyerekként nem szoktattak rà, hogy jàrni kell, sose napoztam, sose szoliztam, senki se volt beteg a csalàdban, sosem fordult meg a fejemben, holott màs orvosokat làtogatok rendszeresen.

Aztàn olvastam egy cikket, ami hatàsàra rászàntam magam, hogy ha visszajöttünk a nyaralàsról, csak azért is elmegyek kontrollra, nyugodtabb leszek. Viszont mèg itt a nyaralàson sikerült életemben először megkaparni az anyajegyet, így mèg aznap elmentem vele orvoshoz. Elküldtek levetetni prevenciós céllal. Az orvos azt mondta, ha nem sérül meg is elküld, mivel az arcomon van, ès azt nem tudom nyàron a Nap elől takarni. De így 3 napon belül kellett mennem.

A màsik doktornő (aki csinàlta), megnyugtatott, hogy nincs elvàltozás, a melanoma máshogy néz ki, 25 èves tapasztalata van, higyjek neki ("ő lenne a legjobban meglepve", a sajàt szavaival élve) , de el kellett küldeni a laborba levétel utàn. Vérvételre nem küldtek.

Aztàn itt az oldalon ràm ijesztettek, hogy nem kell àm elhinni, amit az orvosok megnyugtatàsi céllal mondanak, a prevenciós céllal levett anyajegyből bőven lehet ràk az alatt a 3 nap alatt ami az első kontroll és a levetetès közt eltelt.

Azóta egy ideg vagyok. Anyukàm az egészségügyben dolgozik (rákos betegek mellett is), ő azt mondta, soha nem hazudnak a betegnek, ponthogy előre figyelmeztetik, ha esèly van a bajra.

A férjemet màr felkészítettem a legrosszabbra, eleinte komolyan vett, de a végèn màr nem tudott. (Vettem magamnak ezt-azt, és morbid humorral megjegyezte, hogy azt gondolom, szükségem lesz még erre? Aztàn persze elnèzést kért, ezzel nem viccelünk)

Amikor kérdeztem, elhagyna-e, azt mondta, természetesen nem, de fèlek, nem tudna râm többè nőkènt nèzni, ha mégis kemora kène mennem...


2017. aug. 22. 22:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%

nagyon túl pörgöd a kérdést, ne aggódj előre butaságokon


és ez nem gyógyíthatatlan rák, ez nem gond

gyógyíthatatlan esetén elgondolkodnék azon, hogy milyen jövőnk lehet így, de nem biztos, hogy elhagynám


24F

2017. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hagynék el ez miatt senkit. Addig maradnék mellete és segíteném amíg lehet tehát a végsőkig.
2017. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A legrosszabb ***** válasza:
7%
Nem olvastam el, nem érdekel a rizsa, a kérdésre válaszolok: igen, elhagynám.
2017. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
2-es vagyok, hogy a fenébe lehet ezért elhagyni azt akit szeretsz 0 együttérzés
2017. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a legfontosabb amin most el kell gondolkodnod, hogy tölgy, vagy fenyő koporsót szeretnél magadnak? Mindenki a fenyőre esküszik, mert olcsóbb, meg minden, de én mégis a tölgyet választanám. Valahogy kényelmesebb.


Ha még nem vagy felkészülve a halálra, készülj inkább a halál utáni életre. Van aki piramis alakú kriptát csinál magának, és telerakja mindenféle szirszarral amivel majd tud odaát bohóckodni, valaki megy csak egyszerűen adózási okokból halott, és vígan tengeti napjait a világ vége étteremben.


Ha mindig elrákosodtam volna mikor elkapartam egy anyajegyet, akkor már a csillagjegyem is rák lenne.


Anyukám egyébként most tudta meg hogy rák közeli állapotban van, írj ha kérdésed van.

2017. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Sose hagynék el emiatt senkit!! 24/F

De te ne gondolj egyből a legrosszabbra.

2017. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem hagynám el
2017. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogsz meghalni, tudom. Sosem téved az intuícióm. :) Negatív lesz az eredmény, erősítsd csak ezt te is magadban!!! ;) Amúgy nem hagynám el a feleségemet, barátnőmet, ha mégis bajba kerülne.
2017. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%

Nem hagynám el. Kemény, de gyógyítható, ha időben észreveszik. Tudtommal, a vastagbél rák ami a veszélyes. Időben észrevéve, az is gyógyítható.

Te meg, csak saját magad ijesztgeted.

2017. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Csak azért írja a nyomorékja, mert nő tette fel a kérdést.


Ha egy szerelmetes pasija tette volna fel, akkor menne a "a nők elhagynak, haha, nekem nem kell nő, amúgy lenne, csak nem kell, de itt állnak sorba, csak nem kell".


Kérdésre: nem hagynám el.

2017. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!