Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak egy év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak egy év után is heti 2-3 napra van igénye találkozni. Nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés

Akár minden nap is együtt lehetnénk a lehetőség adott. Azonban neki elég a heti 2 együttalvás + 1 találkozás. Ha látja,hogy megharagszom rá emiatt akkor képes többet velem együtt lenni, de én meg nem akarom rákényszeríteni. Egész nyáron nem voltunk sehol sem kettesben egy napig sem. Most el akarnék vele menni nyaralni, de ő csak 3 napra akarna, azt is majd októberben...Elvette az egésztől a kedvem.

Minden nap csak megharagszom rá, szeretem, de ez nem jó így. Mit csináljak?

22/N 28/F (a nyaralást képes lennék teljesen ki is fizetni, csak jönnie kellene)



2017. aug. 22. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Te is tudod, mit csinálj, csak azt várod, mi mondjuk ki.
2017. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, egy évig tűrtem, rengetegszer próbáltam megbeszélni, hogy ezt nem tartom egészségesnek a kapcsolat alakulása szempontjából, és hogy valami magyarázatot adjon - de a vége az lett, hogy szakítottam, és az óriási megkönnyebbülés volt. Azóta sem bántam meg.
2017. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Mi mindennap találkoztunk és fél év után össze is költöztünk...
2017. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, a srác kb űritesre használ csak... (elnézést, a megfogalmazásért)

Nem kell egyébként minden nap talizni, az sem egészet, ha csak veled lóg, de egész nyáron sehol nem voltatok együtt, nyaralni se nagyon akar veled.

Dugáson kívül milyen programjaitok vannak?

2017. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*egészséges (egészet)
2017. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És mi lesz, ha mondjuk szóba jön az összeköltözés? Csak heti 3 napot enged be a házba? Én az ilyet sosem értettem, mert ha valakit tényleg nagyon szeretek, akkor minden percben vele akarok lenni.

Mi párommal munka meg suli mellett is megoldottuk, hogy majdnem minden nap összefutottunk egy kicsit, ha más nem megittunk egy kávét valahol, vagy összefutottunk a városban hazafelé jövet egy cigire. Ha meg napközben nem ment, akkor együtt aludtunk.

Persze kell mindenkinek az egyedüllét meg az idő önmagára, de ennyire? Az ilyennel nem éri meg foglalkozni, sem pedig tervezni.

2017. aug. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rákényszerítened nem kell, de rendesen leülni megbeszélni, hogy ennyi idő után te azért többre vágysz egy kapcsolatban, és gondolkodjon el rajta, hogy ő mit szeretne (nem szemrehányó, hisztis módon előadva).
2017. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi ez, hogyha látja hogy megharagszom? Ha nem akar találkozni te bevágod a durcit? Te normálisan kommunikálni nem tudsz? Beszélj vele erről, hogy neked több az igényed ennél, meg hogy szerinted egy normális nyaralás kijárna nektek. Ne veszekedj, csak kommunikálj!
2017. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#3

Bocs, de ez válasz szerinted? Ez segít a kérdezőn? Mi 3 hónap után összeköltöztünk, mert terhes lettem tőle, mikor 1 éve voltunk együtt, a lányunk 1 hónapos volt már... de ez mind mellékes.


Kérdező, ez nem komoly kapcsolat, vagy, hogy legyél, de ennyi. Ez a csávó nem veled tervez...

2017. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dobd ki a fenébe.


Aki ennyire "szeret", hogy heti két nap elég neki veled, arra kár az időt pazarolni :)

2017. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!