Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírja majd a kapcsolatunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírja majd a kapcsolatunk? Tanácsokat légyszi 18L

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal már 1 éve járunk és nagyon szeretjük egymást.Viszont ő Pesten fog szeptembertől tanulni, és az kb innen 250 km. Ott lesz majd albérletben és csak hétvégenként jön haza.Sajnos nekem még 2 év egy másik suliban aztán esetleg én is utána tudnék menni. Csak, hogy pest... és ott fog lakni, nem várhatom el, hogy ne menjen bulizni barátkozni. Aggódom, hogy ki fog készülni, hogy pénteken hazajön és vasárnap este majd vissza. Nagyon szeretjük egymást és megígérte, hogy mindig hazafog jönni.De ha hétköznap elmegy bulizni vagy akármi.. Nagyon megbízok nem erről van szó, csak hallottam a pesti életről.Azon is gondolkoztam, hogy szakítok vele, hogy neki könnyebb legyen.Nem kéne utazgatnia és nyugodtan ismerkedhet.Tényleg nagyon szeretem, de ha ezen múlik:( Akinek volt már ilyen az leírhatná akár jól alakult akár nem:) Köszönöm


18L a barátom is 18F


2010. máj. 25. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, túl fiatalok vagytok. Rengeteg új "inger" fogja érni.Te sem várhatsz rá 2 évig.
2010. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igen:( Én várnék rá 2 évig meg hazajönne hétvégenként, mert nagyon szeretem :)
2010. máj. 25. 13:51
 3/20 anonim ***** válasza:

Én még 14 voltam, amikor a barátom ösztöndíjjal Németországba ment. Szakítottam vele, semmi értelme nem lett volna együtt maradni.


Ha szereted, és tudod hogy ő is szeret, akkor megoldható, úgyis érezni fogod rajta mikor elég.

Egyébként mi lenne, ha nem csak ő ingázna, hanem néha te is felmennél hozzá, elmehetnétek ketten együtt az éjszakába. Mindenképpen próbáld meg, de csak te tudhatod, hogy ezt kibirja e a kapcsolatotok. Ha vége lesz, legalább tudni fogod, hogy megpróbáltad, és nem marad meg a kérdés, hogy mi lett volna ha...

2010. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Megfog csalni, nekem minden haverom megcsalta a barátnőjét, sőt, nem ismerek olyan "férfit" aki nem csalta meg a barátnőjét, élettársát, feleségét, jegyesét. Ha 500ból egyik se hűséges akkor szerinted a Te pasid az lesz? Nem hiszem, bár van remény, én sose csaltam meg pl senkit. :)


19/f

2010. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazad van:) Én is mennék ez természetes :) Ráadásul heti kétszer kell bejárnom a suliba, így megoldható lenne az is, hogy több napra mennék :)
2010. máj. 25. 13:55
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi 2éve vagyunk együtt. Az én párom is pesten van. mi 3hetente találkozunk és szerintem,ha nagyon szeretitek egymást ki lehet birni.Mi is nagyon jól elvagyunk.igaz egyikőnk se jár sehova.
2010. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14:01: és szerinted nem csal meg pesten? :D sajnálom...
2010. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljátok meg. Ha nem fog menni, az úgy is hamar kiderül és talán abban a helyzetben, amikor már ti is látjátok hogy ez nem működik könnyebb lesz elengedni a másikat. És így legalább nem mondasz le róla, mielőtt tudnád, hogy mi lesz...

20L

2010. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ááááááááá...ennyi naiv csajt :D feladom.
2010. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!