Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok csinálni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ebben az esetben? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, és ő soha nem akar sehova menni. De tényleg sehova. Még a boltba se. Csak otthon ül ha teheti. Én pedig szeretnék közös programokat vele, elmenni ide-oda stb.. Idén még strandon sem voltunk, mert ő nem akart jönni. Ez már kezdi lerombolni a kapcsolatunkat, ha találkozunk egész nap a szobában ülünk és nem csinálunk semmit. Már számtalanszor elmondtam neki mi a gond, és hogy változtasson, de mindig megsértődött és veszekedés lett belőle.

Volt esetleg valakinek hasonló helyzete? Mit kéne tennem még..?



2017. aug. 23. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"egész nap a szobában ülünk és nem csinálunk semmit"

hogy is néz ki ez a dolog?

2017. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon türelmes vagy, ha ez csak 2 év után kezd zavarni. Ne pazarold az idődet ilyen debilre!
2017. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát úgy, ahogy írom, szó szerint. Fekszünk/ülünk és nem csinálunk semmit. Csak beszélgetünk. Meg ő játszik számítógépes meg PS-es játékaival, vagy videókat néz a telefonján.
2017. aug. 23. 11:30
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy régen nem ilyen volt. Minél régótább vagyunk együtt annál rosszabb a helyzet.. :/
2017. aug. 23. 11:31
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Elfogadod, vagy lelépsz.

Kb, én is ilyen vagyok. Reggel, kellet egy óra, hogy rábeszéljem magam, minden kép, kell 10 zsömle és el kell mennem 200 méterre érte.

A párom viszont állandóan pörög. Nincs olyan szabadnapja, hogy azt végig itthon töltse.

Mi, így fogadtuk el egymást, mert ezen kívül, tényleg össze illünk. Párom, megy barátokkal, kollégákkal programokra. Én meg, elvagyok itthon a saját dolgaimmal.

2017. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

lehet váltanod kéne, ha a barátod ennyire otthonülős


régen hasonló voltam, akkori exemet ez zavarta, csak valahogy nekem nem tudta elmondani, utólag tudtam meg, azóta sokat változtam, köztünk nem volt meg a kommunikáció


a barátod, megsértődik és veszekszik emiatt, szóval nem is akar változni, lehet mást kell találnod, vagy máshogy megközelíteni a kérdést


semmilyen program nem érdekli? vannak barátai?

2017. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A kommunikáció fontos egy kapcsolatban, szóval én elmondok mindent, ami zavar. Én azért sajnálom, hogy veled nem volt ilyen őszinte exed.. Vannak ilyenek sajnos..


Egyetlen egy barátja van, kb. pár méterre laknak egymástól, de vele se találkozik, és interneten kommunikálnak.. Semmilyen program nem érdekli. Mindennel próbálkoztam már, de mindenre húzza a száját.

2017. aug. 23. 11:38
 8/19 anonim ***** válasza:

én nem sajnálom, tapasztalatnak elég volt...az egy vicces és szánalmas sztori mi volt az exszel, de már vége, nem volt szép és jó, de vége :D


utána igyekeztem rosszabb kapcsolat volt, de ott a lánnyal nem passzoltunk, meg tapasztalatlan és önző volt


nálam ez a 2 dolog elég nagy változást hozott, a barátodnak lehet hasonló dolgok után szintén változna a hozzáállása


az a gond te szenvedsz mellette, ő nem akar semmit tenni ez ellen, szóval biztosan ezt akarod?

2017. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem bírnék ki vele éveket, neadjisten egy egész életet..
2017. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jaj hát igen.. Gondolom kívánod neki a szépeket rendesen. Azért remélem találtál/találsz valakit, akivel passzolsz és megbecsül. Nehéz találni egy olyan embert, de nem lehetetlen! :D


Nem ezt akarom, és jelenleg egyáltalán nem érzem magam jól ebben a kapcsolatban, de még várok egy kicsit. Szeretem a végsőkig javítgatni a dolgokat. Majd ha már tényleg nagyon nincs kiút, akkor jöhet a szakítás, de még lehet nincs minden veszve és helyrehozható a kapcsolat. Talán.

2017. aug. 23. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!